Slovenija
14479 ogledov

To sta ob dnevu državnosti povedala Janša in Pahor

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 22:43 25.junij 2023.

    Nič se ne bo spremenilo, če gresta na Dob, samo davkoplačevalci bomo plačevali za njuno udobje tam.

    • Kmodri 23:01 25.junij 2023.

      Bo, tam bosta lahko premišljevala kaj vse ga storila slovenskemu narodu!

    • Boschtjan Zupanchich 06:47 26.junij 2023.

      TOOOČNO TAKOOO !!! ! !!! NA DOBU JE PRELAHKO ZA TAKE ZLOBNE ANTISLOVENCE !!! ! !!! KVEČJEMU KAK DOBER KAMNOLOM BI BIL PRIMEREN , OB STROGEM VODNEM POSTU, IN NATO VEGANSKO PREHRANO, KATERO BI SI MORALI TRDO PRISLUŽITI !!! ! !!!

  • Kmodri 21:55 25.junij 2023.

    Dva veleizdaljaca slovenskega naroda! Princ teme je raje vzel denar namesto Savudrije in cele Istre! Borat zapravil Piranski zaliv! Oba spadata na Dob!

    • Boschtjan Zupanchich 06:46 26.junij 2023.

      NE, NA DOBU JE PRELAHKO ZA TAKE ANTISLOVENCE !!! ! !!! KVEČJEMU KAK DOBER KAMNOLOM BI BIL PRIMEREN , OB STROGEM VODNEM POSTU, IN NATO VEGANSKO PREHRANO !!! ! !!!

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 00:54 26.junij 2023.

    Le zakaj oni usranec od Janše nima na ovratniku značke s kosovsko zastavo? Mar se sramuje svoje originalne države? Xhonny Krasniqi, hehehe.

  • Avatar Leon
    Leon 06:01 26.junij 2023.

    Najbolje ,da takšne parazite ignoriramo tako bodo najhitreje odšli na smetišče zgodovine .🇸🇮❤️

    • Boschtjan Zupanchich 06:45 26.junij 2023.

      Ja in ne, ker potem bodo samo še bolj svojevoljno in nebrzdano svojo Parazitsko Zlobo stresali na nas .

  • jezero 07:23 26.junij 2023.

    Kdo je plačal organizacijo "proslave" na Vrhniki Za "proslavljanje" Janše in Peterleta? +In tam je seveda nek "nevtralni" Pahor! Gnila elita se na ogled postavi!

    • robert60 10:57 26.junij 2023.

      Plačal jo je spletni portal Domovina, sedež imajo blizu Vrhnike in še neka nevladna organizacija.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:22 26.junij 2023.

    Pahorja je treba dokončno odstranit iz slovenske politike. Še njegova mati se obrača v grobu zaradi njegove servilnosti .

    • Boschtjan Zupanchich 23:41 01.julij 2023.

      TOOOČNO TOOO !!! ! !!! AAAMPAK, NE SAMO POHARJA, TEMVEČ TUDI VSE OSTALE NJEMU PODOBNE VOLUHARSKE ANTISLOVENSKE ZLOBNE PARAZITE !!! ! !!!

  • Avatar Firefly
    Firefly 06:56 26.junij 2023.

    »27.6.1991 še ni bilo kleti Cankarjevega doma, ampak je bila republiška koordinacija na Gregorčičevi, sedanjem sedežu vlade. Od tam me je malo pred četrto uro zjutraj klical pokvarjenec Janša in se cmizdril kot mali otrok, ves v šoku, izgubljen, strahopetec. ...prikaži več Takšen kot je vedno bil, strahopeten!,« je zapisal nekdanji vodja analitike in obveščevalnega dela nekdanjega Varnostnega organa (VOMO) RSLO.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 08:21 26.junij 2023.

      Tako je jaz bil na Gregorčičevi kot pripadnik Morisa in.lahko tvoje navedeno samo potrdim.

  • Avatar pantani
    pantani 06:36 26.junij 2023.

    Ma spelte se vsi, ki ste dosedaj bili v parlamentu!!!

    • Boschtjan Zupanchich 06:44 26.junij 2023.

      Ja, ena Gora ANTISLOVENCEV SE JE ZDAJ TAM NAGNETLA, POLEG TEGA, DA JIH JE 40 PARAZITOV PREVEČ TAM !!! ! !!!

  • robert60 06:39 26.junij 2023.

    Ko pogledam tisto drugo sliko, sliko koordinatorja vlade, se sprašujem kam plujemo. Kam plujemo, da sprejemamo predstavnika, ki se kaže s plačano spremljevalko.

    • Boschtjan Zupanchich 06:49 26.junij 2023.

      Ja, to je tudi OOOBUP , z takimi Nesposobnimi Pretvarjalci !!! ! !!! VSI TRIJE MRTVODUŠNIKI SO ZA V KAMNOLOM NA POBOLJŠEVALNI PROGRAM !!! ! !!!

  • viljem 08:41 26.junij 2023.

    Slovenski Prigožin se gre državljansko vojno, vojno pa mora nekdo zmagati!

  • borut08 11:32 26.junij 2023.

    Nič nista povedala kako deluje naša država in institucije.Tako med drugimi zlorabo zdravstva,da bi ustrahovali,izsiljevali,utišali in uničili.Med drugimi so mi je tako država oz.so mi v UKCL tako uničili transplantirano ledvico oz.skrajšali njeno življensko dobo,ker sem.preveč kritičen,glasen in iskren In ...prikaži več tako moteč za oblast oz.državo.Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.