Slovenija
10196 ogledov

To Telemachovi uporabniki najpogosteje spregledajo

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar vec
    vec 14:32 02.september 2020.

    Mena zaniam kdaj bom lahko sa sestavil shemo oz odstranil POP tv iz nje ter da ga tudi plačeval ne bom več ?

    • Avatar praufo
      praufo 14:16 03.september 2020.

      ja, odlično vprašanje, smolo imaš al pa nisi bil povabljen na bled , ko je prišel jenkijev minister , njega bi moral vprašat ... ampak bolje , da ga nis, ker bi bil še bolj slabe volje

  • davidoff 16:45 02.september 2020.

    Če imajo tako super omrežjem zakaj še vedno uporabljajo nacionalni roaming v Telekomovem omrežju Mobitel? Pa tudi fiksni internet dela dobro, če imaš njihov priključek na Telekomovi optiki. Naj objavijo še koliko so plačali za Umlautov certifika, saj ta ni zastonj.

    • Avatar praufo
      praufo 14:02 03.september 2020.

      to je vse kabesla maija, ki izhaja iz bivše yuge, ker telefon ali še kaj boljšega je nek prestiž, to je pa že šverc komerc ... morš bit potlačen

  • Decko 16:34 02.september 2020.

    Jaz imam.oboje in je T2 veliko boljši od Telemacha

  • Fucky 14:12 02.september 2020.

    Kakšno nakladanje. Mobitelov(Telekom) uporabnik sem od leta 1995 (NMT). Pred dobrim letom, so me Telemahovci nagovorili, naj se vsi v družini prestavimo k njim, z odlično ponudbo. Na žalost samo finančno. Vse ostalo - storitve je katastrofa. Po dveh mesecih ...prikaži več sem se prestavil nazaj na Telekom. Tisti, ki je bil samo pri Tušmobilu(Telemahu) ni prava oseba za ocenjevanje kvalitete storitev. Ne dela jim VoLTE, Vowifi, SMSi prihajajo z zamudo. Mogoče pogojno uporabno za upokojence..

  • Avatar praufo
    praufo 14:12 03.september 2020.

    smo leta 2020, folk pač ne loči infrastrukture in storitev ... zakaj se ta kurčeva država v to ne vtakne ... nobena država nima toliko optike kot pri nas ... pa to je bolano ... ja seveda, ker smo slovenčki ...prikaži več bolani , vsi skregani, dars optika, arnes optika, telekom, železnica, telemach, t2 ... zakaj nimamo 5 drogov za elektriko in 3 rore za vodo, pa 10 smetarjev ? ... jest ne razumem ... čisti pacienti

  • Avatar praufo
    praufo 14:07 03.september 2020.

    vse to je posledica razprodaje kardeljevega družbenega premoženja ... folk je kopal jarke za telefon, na roke ... in potem so ti banditi lastninili in zaćeli mastno tržit ... iz bakrene parice, na kateri je bil včasih samo telfon, so ...prikaži več naredil cel biznis ... ko je prišla optika, so vsepoovsod položili drate, pa spet bili nedostopni ... in ravno zato je nastal t2 ... to je tako kot če bi nekdo rabil štrom, pa potegne svoj drat ... ta proklet kurčev slovenistan

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:12 02.september 2020.

    Komaj čakam,da mi poteče pogodba na T2 in pridem na Telemach!! Nikoli operaterjem ne bom odpustil,da so umaknili kar 10 kanalov in nič znižali naročnine!! Še najbolj pogrešam sport klube!! Res pa bi morali uvesti izbiro kanalov po lastni izbiri!! ...prikaži več Sedaj plačujem PRO plus,ki ga ne potrebujem RTV pa za mene ne obstaja več!! Ponudniki se morajo zavedati,da stranke rade plačamo tisto kaj gledamo!! Imam 230 kanalov pa nisem mogel gledati evropske tekme Maribora SRAMOTA!!

    • bendover 19:55 02.september 2020.

      da se ne boš spet zajebal,športklub bi naj izgubil pravice za kar nekaj lig v sezoni 21

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 20:42 02.september 2020.

      Poglej jutri je tekma Slovenije in Grčije pa je polek 230 kanalov in plačilu 80 evrov mesečno nimam tekme kje pogledati!! Je lahko še slabše?? Če bodo izgubili nekaj lig jih pač bodo!! Tako kot so me zajebali ti,ki so ...prikaži večo mi vzeli 10 kanalov in niti centa znižali ceno me ner more noben ponudnik več!!

    • minimaxi 21:45 02.september 2020.

      Če nisi mogel ČMARibora gledat, je itak vseeno. Šalabajzarje noben pameten ne gleda

    • Avatar olor
      olor 23:06 02.september 2020.

      A so tudi zvišali naročnino z 1.9.?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:56 03.september 2020.

      Vi lahko ostanete na svojem Telekomu vam nobeden ne brani!! Jaz bom pa šel na Telemach in to berez vsake dbate!!

  • jakec42 08:09 03.september 2020.

    Pa dražijo kar naprej,bo treba iti od njih!

  • Avatar praufo
    praufo 13:58 03.september 2020.

    ja, amerikanc je bil pri nas ... to pomeni ukvarjal se je z biznisom ... nas slovenčke bodo še bolj izmolzli ... kitajci vse pudijo ceneje, ampak to je že neprijatelj ... ta televizija je draga ko pes, na netu ...prikaži več pa vse dobiš ... sam , ta stari pač ne znajo in zjajo to butasto televitijo ... treba je imet nos za biznis in to je telemach, najbolj pokvarjena oderuška firma, pa nihče jim niče ne more, za dodatek pride še zunanji minister jenkijev in kle smo ... lupi narod

  • sebastjan95 16:20 02.september 2020.

    SE POPOLNOMA STRINJAM KAR SI POVEDAL IN VSAKEMU BOM SVETOVAL SAMO T2 NE NAJSLABŠI IN NAJBOLJ POKVARJEN OPERATER

  • Božidar Dinič 15:51 02.september 2020.

    bravo TELEMACH ceneje res ne gre in tudi odzivnost je za 5 že nekaj časa lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.