Svet
17719 ogledov

To turistom pripravljajo Hrvati

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 10:02 21.julij 2018.

    Bodo vodo delili tudi Slovencem, ali samo Nemcem?

  • JUTRIBOLJŠEBO 13:35 21.julij 2018.

    Ne se bat ; Turisti, to hrvaško vodo boste kasneje, ko pridete dol, 10 x preplačal. Hrvat ne da nič zastonj to morate vedeti.

  • jozicamurn 13:54 21.julij 2018.

    Ne vem zakaj rinete tja dol, imamo tukaj boljšo vodo zastonj in pa raje plačam vodo 5 eur nekje na Malti ali pa grem v Grčijo, kjer so prvi začeli s tem že v osnovi pred vsakim naročilom v tavernah. ...prikaži več Važno je kako te nekdo sprejme in kaj ti ponuja, da se počutiš lepo kot turist, ne pa da se ne moreš vklopiti med puritanske zadrte ustaše, kjer te vsi gledajo preko ramen in ti "heb..o mater slovensko", te želijo oskubiti ali pa ti še poškodujejo avto in kaj iz njega ukradejo.

    • Pepe007 17:53 21.julij 2018.

      Kako pa veš, kako je na Hrvaškem, če tja ne hodiš?

    • jozicamurn 22:31 22.julij 2018.

      Kako vem Pepe007, veliko takšnih kot sem povedala se odloči za druge destinacije, ravno zaradi tega. Mogoče ti nimaš prijateljev, ampak jaz jih imam veliko in tudi veliko znancev in veliko ostalih, ki so prek znancev povedali isto to kot ...prikaži večt sem povedala jaz o tem kaj se jim je zgodilo. Ne rabim biti več tam, da bi vedela, takrat ko sem bila tam pa je hrček meni in moji družini žugal srednji prst in nam "h...l mater slovensko". Pepe007 najdi si prijatelja, ki so bili po svetu.

  • Elizabeth_Skirving 08:52 21.julij 2018.

    Vsak mesec lahko vsakdo zasluži 25000-35000 evrov. Prejel sem zadnjega meseca 33625 evrov iz tega dela. To je enostavno in preprosto delo. Zdi se neverjetno, vendar ne boste odpustili sami, če ga ne boste preverili. Veeč o tem preberite tukaj... ...prikaži več ......➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • Laznivi 08:21 21.julij 2018.

    Ko se turistu koncno uspe zivemu prebiti do hrvaske meje cez zaostalo slovenijo po kozjih stezah se iz casov marije tereze mimo kopra in secovelj oziroma od postojne do jelsani si zasluzi kosilo ne samo flase vode.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.