Slovenija
1989 ogledov

To vas bo po novem čakalo v nabiralniku

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 10:52 24.november 2016.

    No jaz pa mislim, da če ti iz nabiralnika vsaka še najmanjša sapica odpihne list, potem je nekaj narobe z nabiralnikom, ne z listom...Glede reklam pa ni pošta kriva, da jih dobivamo pol tone, obstaja elegantna rešitev in sicer ...prikaži več nalepka, ki prepoveduje dostavljanje nenaslovljenih oglaševalskih, marketinških in drugih reklamnih sporočil v nabiralnik. Kupiš na poti za okrog 0,5 € in problem je rešen, nobenih nadležnih reklam več...

  • korisnik_18522 11:52 24.november 2016.

    na postni nabiralnik nalepite nalepko za prepoved reklam in bo ste v nabiralniku dobili samo na vas naslovljeno posto...

  • Avatar mirkoslav1956
    mirkoslav1956 11:53 24.november 2016.

    Vidiš to je moje ime in letnica rojstva kako lahko tako podcenjuješ ljudi ,a morda misliš da si samo ti toliko razgledan ,ko še svojega imena ne poznaš pa žališ ljudi.

  • k0libri 09:29 24.november 2016.

    Se strinjam. Sistem je nazadoval.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:37 24.november 2016.

    Me zanima,kako bodo polpismeni poštarji tele naprave obvladovali?Vsaj v našem,koncu ima 8 poštarjev skupaj osemletko,no ne vsi ampak tričetrt pa.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:55 24.november 2016.

    Ne bit tak pesimist... vse življenje se učimo. Moja nona se je pri 80-ih začela učiti delati z računalnikom, pa nikdar ni delala z nobeno fino mašino. Vse se da, če se hoče.

  • Avatar Leon
    Leon 14:18 24.november 2016.

    Pošta Slovenije se je z ponovno aktivizacijo svojega "sina" popolnoma prerodila ! Nekdanji predsednik uprave Nove KBM, pred tem pa tudi Pošte Slovenije Aleš Hauc naj bi se po naših neuradnih informacijah v okviru skupine Nove KBM preselil na Poštno ...prikaži več banko Slovenije (PBS). Tam naj bi prevzel položaj pooblaščenca uprave.............................In to je pravna država ?

  • eosss 14:04 24.november 2016.

    Obvestilo na telefon že obstaja tudi pri Pošti, samo ga mora "naročiti" pošiljatelj, ti kot prejemnik pošiljke ga žal ne moreš.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:19 24.november 2016.

    Mirkoslav1956,če tole tvoje leti name,potem te moram razočarat,sem ene 3 leta starejš od tebe,tko,da ne pišem na pamet.

  • JONIJONI 21:05 24.november 2016.

    Če nebi bilo reklam, nebi imeli otroci kaj nosit na zbiralne akcije papirja!

  • Pepe007 11:11 24.november 2016.

    Po mojih izkušnjah imajo pogosto starejši zaposleni, ki imajo sicer dokaj nizko formalno izobrazbo z novostmi tudi v informatiki manj težav kot pred desetletji na univerzi izobražen kader. Taki ljudje imajo običajno nižjo plačo in v življenju morajo znati narediti ...prikaži več marsikaj vsaj zase, da preživijo. Visoko izobraženi ljudje pa so pogosto neprilagodljivi, ne znajo menjati niti vodovodne pipe zase.Takim poštarjem ne bo treba veliko razlagati. Tako prideš do pošiljke, tu se ti podpiše, če ga ni, tu klikneš in bo izpisano obvestilo. Če ni obvestila, rukni papir noter. 15 minut in lahko gre z mopedom na teren. Seveda, če mu to tako poveš. Če pa začneš, da seznam pošiljk dobi iz neke baze in potem... Potem pa ga boš dolgo neuspešno šolal.

  • Robert Kukenberg 14:34 30.november 2016.

    Jaz bom s pošto zadovoljel le, in šele, ko bodo poenostavili izpolnjevanje obrazce za pošiljanje po povzetju. Ne vem zakaj ne naredijo nekega speltnega obrazca, ki bi ga lahko izpolnil na telefonu, računalniku, tablici, ga shranil v njihovo bazo in ...prikaži več nato na podlagi recimo QR kode ali neke zaporedne številke nekako prenesel do uslužbenke za okencom... ona bi nato zadevo stiskala, poleg tega pa bi lahko stiskala še naslova pošiljatelja in prejemnika za na paket... Namesto, da pišeš dva obrazca, na enega 2x isto, potem pa še ponovno vse na paket... trej 4x je potrebno izpolniti podatke naslovnika in 4x podatke prejmenika, če želiš poslati pošiljko po povzetju.

  • Snežinko 07:47 24.november 2016.

    Ja, sem že dobil tako obvestilo. Vloženo je bilo vmes med ostale pol tone reklam. Če ne bi ČISTO SLUČAJNO malce prelistal reklam bi ga vrgel stran skupaj z reklamami, moj paket pa adijo...Da ne rečem, da je listek ...prikaži več tak, da ga vsaka še najmanjša sapica odpihne iz nabiralnika... katastrofa!

  • rogixl 08:35 24.november 2016.

    Nekateri so pa res proti vsaki spremembi. Jih je pač povozil čas. Pozdravljam nove rešitve.

  • Pepe007 11:15 24.november 2016.

    Se strinjam z eosss. Za reklame je varianta in jo uporabljam, te listke smo že našli. Sedaj smo pač malo bolj pazljivi. Iz rok ti lahko pade tudi kuverta. Napredek bi bil, če bi lahko človek pošti priglasil še ...prikaži več en kanal obveščanja in bi dobil obvestilo še tja (SMS ali mail). Se pa močno zakomplicira, ker so lahko pošiljke malo narobe naslovljenje in poštarji to vseeno dokaj uspešno raznosijo. Da bi v takih primerih, ko avtomatika ne more najti drugega kanala obveščanja to moral delati poštar, bi bilo mimo. Razen, če bi bila kar črtna koda na nabiralniku, ki jo skenira.

  • Undertaker 12:30 24.november 2016.

    Obstaja nižja vrsta ljudi, katere so starši "naredili" za delanje zdrah in negativizem.To so zafrustriranci, ki v ničemer ne vidijo tudi pozitivne plati.

  • DasAuto 12:55 24.november 2016.

    Po eni strani lepo, da se modernizirajo, ampak kaj pomaga, če imajo s tem poštarji več dela in še veliko bolj zamudno je...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.