Slovenija
79 ogledov

Tolarski kovanci bodo odžvenketali

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 12:38 26.december 2016.

    Za podložko bodo dobri.. tako , kot nekoč "nežka".. :-)

  • miho 12:55 26.december 2016.

    Imam nekaj tolarskih kovancev, a ti nimajo več funkcije denarja, ampak imajo samo še funkcijo spomina - zbirke starih kovancev. Žal to v evidencah BS ni zavedeno, da si kdo želi imeti zbirko starih kovancev doma.

  • kapibara 13:10 26.december 2016.

    - minusar- NE veš za kaj vse je bila uporabna "nežka"...!!! si verjetni še v koncentratu beljakovn, takrat, plaval..

  • LukaMB 13:38 26.december 2016.

    Glede na naslov pa nisem vedel da smo slovenci nekoč imeli "toarje" :)Samo opazka.

  • d 14:02 26.december 2016.

    tok se obremenjujes z minusi da ti se jst enga prlimam ... izvoli

  • jozicamurn 13:04 27.december 2016.

    Sem tudi jaz videla ja in so popravili takoj za tem. Drugače imam doma še za okoli 1400sit torej to lahko kadarkoli zamenjam, ker niso kovanci? Slučajno sem jih našla v neki škatli.Sigurno bi si s tem privoščili več ...prikaži več takrat kot pa z današnjimi 10-euri.

  • sprehajalec 13:32 27.december 2016.

    Nekdo pač ne upa dati tolarje na plan, da ga kdo ne bi kaj vprašal o izvoru....

  • Avatar Leon
    Leon 15:24 28.december 2016.

    Jaz zbiram tolarje ,lahko jih meni pošljete !

  • Žurnalček 14:06 26.december 2016.

    Jaz imam dva Prešerna za spomin in nekaj drobiža. Nekaj sem dal tudi v časovno kapsulo , ki sem jo vzidal v votlak stene , da ko bodo nekega dne rušili , naletijo na stvari iz 20 stoletja .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.