Slovenija
797 ogledov

Toliko dražja bo letos priprava velikonočnih jedi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 18:13 04.april 2023.

    Spet utrujate s temi podražitvami k da smo debili!!!!

    • oneh 20:09 04.april 2023.

      Saj ne utrujajo s cenami ampak slavijo, kar upoštevajo taubijeva navodila. Višje cene pomenijo več pobranega DDV. Višji davki so pa dobri za nas državljane saj itak ne vemo, kam bi z denarjem. Zato ga taubi zbere v proračunu in ...prikaži več pol tala potrebnim. Npr. raznim NVO 10 milijončov ali Klokočarjevi in Paškovi da lahko gresta v Ugando s Falconom za teden dni ali... Mi pa imamo svobodo in levaki plešete.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 18:28 04.april 2023.

    Jaz se bom velikonočne šunke lotil že v petek. Pa dober tek vsem, hehehe.

    • oneh 20:06 04.april 2023.

      Le absolutni levak lahko velikonočno šunko je pred nastopom velike noči (razen, če jo hraniš od lani in si dvakrat dnevno molil rožni venec ob njej ). Tako levaki tudi reformirajo zdravstvo brez reforme, depolotizirajo RTV z pritiski na aktulano ...prikaži več vodstvo in US, večajo blaginjo naroda z višjimi davki, višjimi cenami hrane in energije... Je lahko še kje večji bedak, kot je vsak levak? Do takrat pa mejte svobodo in levaki plešite.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 20:08 04.april 2023.

      @oneh Saj sem jo blagoslovil in to v imenu svetega Jezusa, Marije in Jožefa, hehehe.

  • jakec42 19:03 04.april 2023.

    Si pa res Antikrist,ker boš na največji post žrl šunko!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.