Šport /sport/kosarka
13916 ogledov

Toliko glasov za All-Star tekmo je prejel Dončić

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:04 04.januar 2019.

    Dragi Balkanci, glasuje se za košarkarja in ne za njegove prednike.

    • ECKING 08:42 04.januar 2019.

      oprosti ampak mene pa ne bos metal v isti kos s hrvatarji!!!

    • Pepe007 09:40 04.januar 2019.

      Balkanci po obnašanju in ne po geografiji. @ECKING, glede tvoj na komentar, sem te nehote kar prav lociral :)

  • popokatopetl 16:19 04.januar 2019.

    Ekonomski migrant iz Slovenije raztura, hehe

  • Polhar 18:30 04.januar 2019.

    J+Saj ne morem verjet, da je na svetu toliko revežev, ki se ne morejo premakniti niti za ped s svojega kupa gnoja. Pa recimo, da je Dončić Srb. Kaj je s tem narobe? Boril se je za slovenske barve bolj, ...prikaži več kot marsi kateri Slovenec, pa jih ne bi našteval, ker se itak ve, kateri so ti športniki. Imajo svoje razloge, jih razumem, a Dončić je tudi vedel, kam ga bo zaneslo, prav tako se je zavedal, v katerem klubu igra, pa se ni šparal. Ko bi se vsaj malo nalezli njegovega značaja, volje in miselnosti.

  • Papaja Popi 09:20 04.januar 2019.

    Nehajte nas že bombardirati z tem Dončičem. Kaj ima on z nami . Zasitili smo se z njim.

  • marsal 21:13 03.januar 2019.

    Kolikor vem je dogovor s Srbi , da oni glasujejo tudi za Dončiča in mi za Jokiča. Držite se dogovora , Jokič je center in mu ni konkurenca

  • miro73 21:30 03.januar 2019.

    Nikoli za srba

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.