Slovenija
16447 ogledov

Arso: Neverjetna primerjava glede snega

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 18:27 27.maj 2021.

    New ice age on horizon.

  • eminenca 14:41 27.maj 2021.

    ne vem kaj je tukaj neverjetnega, vse to je najbrž posledica globalnega segrevanja in zato smo še vedno v bundah ... ne vem kje je zdej lulčka kajfež, slavna klimaktologinja, ona se spozana na te stvari, tako da res ne ...prikaži več vam kaj je tukaj neverjetnega

    • thetech 17:17 27.maj 2021.

      Brati očitno ne znaš, kar me sicer. Niti tega ne veš, da se povprečje se ne računa na podlagi enega leta! Prosim, da za razlago besedila prosiš 8 letnika, za razlago povprečja pa 10 letnika. Vsaj smeši se ne..!!

    • eminenca 19:58 27.maj 2021.

      ta povprečja so priročna za premnoge bleferje z visokimi nazivi v javni upravi, to je tako nakladanje kot recimo slovenska povprečna plača ... medtem ko nekateri kasirajo po tisoče € na mesec, so drugi komaj na minimalcu , al pa ...prikaži več še to ne ... seveda povprečje je pa kar visoko ... ampak ne vem kaj bi s tem podatkom, ta statistika je samo premetavanje številk in odlično orodje za manipuliranje oz. basanje množic ... to sta mi povedala brata , eden je 8 letnik, drugi pa 10 letnik

    • eminenca 20:23 27.maj 2021.

      malo si poglej stanje 27.5.2021 na brniku, kot da bi bli sredi zime ... glede na to, da v amerik, nasa potrdili obstoj nlp in tem obstoj nezemljanov, uradno, ne vem zakaj arso ne upa potrdit javno, da se vreme ...prikaži več da kontrolirat ... seveda, potem bi marsikdo letel oz. basaši ne bi imel službe

    • thetech 12:34 04.junij 2021.

      Računanje povprečja si se že naučil, ali snov še utrjuješ? Javi....

    • eminenca 14:19 04.junij 2021.

      ma dej ne seri ... spet en bebo, ki presega povprečno plačo slovenistana, čeprav mora "manjvreden" folk ki po besedah božanskega jajota ne opravlja dostojnega dela , prejemati nedostojno plačilo ... zdej si pa s to statistiko briši rit , ...prikaži več lahko jo pa namažeš na kruh ... nobene razlike

    • thetech 01:18 05.junij 2021.

      Nekateri ste pa res prekleto zabiti. Takoj ko ne gre z argumenti, usekate na plano z Janšo, Kučanom, komunisti...... Fak, dobro so vas oprali, ni kaj. Njihov cilj je dosežen.

    • thetech 01:23 05.junij 2021.

      Moja plača je nadpovprečna, ker sem se v šoli nekaj nauči, naprimer osnov statistike. Žal ste nekateri v mladih letih od jutra do večera bluzili, zato imate plače kakršne imate. Očitno sem jaz glavni krivec za vse težave, ker sem ...prikaži več zgolj pridno študiral. Tipično za Balkan.

    • eminenca 13:29 05.junij 2021.

      no sej zato pa maš dostojno plačo, ker si dostojno doštudiral ... in zdej žongliraš s številkami ... čudovit posel, svaka čast ... v tej vukojebini je mnogo zaposlenih, ki so več ali manj zaposleni zarad službice in dnevno premetavajo ...prikaži več številke ali podatke ... kar sicer ni nič slabega ali narobe, samo če bi bla kakšna korist od tega ... rezultati dela so neke številke, ki ne vem za koga so ... v povprečju, povprečju je eno samo povprečje ... 100 in 1 , povprečje je pa 50 ... samo to še rabim

    • thetech 04:44 13.junij 2021.

      Ma kdo ti je kriv, da delaš za drobiž? Jaz? Kučan? Janša? Vili Resnik? Najbrž vsi našteti, samo ti ne. Tipično! Mimogrede, ne delam s števkami, tako da je tvoje pisanje popolnoma brezpredmetno. Je pa statistika osnova, ki smo se ...prikaži več jo nekateri učili v osnovni šoli.

    • eminenca 13:09 13.junij 2021.

      ja res si siromak, da samo tolk mau folka poznaš, jest jih še več ... no, kar se njih tiče, so po mojem vsi ravni, pa tud jest sem raven, razen kader grem kakat, takrat sem pa kriv ... ja ...prikaži več to pa drži ... za rit obrisat pa uporablam skret papir z nekimi statistilnimi izračuni ... mah dobr je

    • thetech 21:57 15.junij 2021.

      Očitno si funkcionalno nepismen. Nima smisla nadaljevati...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.