Magazin /magazin/vip
7307 ogledov

Toliko strasti še vedno premorejo ti znani zakonci, tudi Janković!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gregor51 08:12 25.maj 2020.

    ahahahahah...za novinarje... drugač je pa vmes farmacevtka

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:01 25.maj 2020.

      Pred tem mu je pa žena prišepnila, "PRIDI MOJE LAPRDALO,DAJ MI EN POLJUBĆEK MOJ MALI ŠUPĆEK".

  • Avatar Minovak
    Minovak 09:36 25.maj 2020.

    Okus po farmacevtki in še vrste drugih. Judežev poljub hudiču, kar je videti, je dobro zaigrano, ne vem pa, če bo tako, ko bo enkrat moral pojasniti, kje je tistih 45 mio. €, našega denarja. Takrat pa ne bo več ljubezni.

  • kapibara 09:17 25.maj 2020.

    Doma pa koncert, uz grmljavino, virtuoza na činelama..

  • Mesija 09:42 25.maj 2020.

    AHF, zakonska svetovalka, med ostalimi specialnostimi.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:27 25.maj 2020.

    Pišam se ja na Jankovićeve zakone,tiste iz magistrata in tiste "žegne iz Tavčarjeve 9". "TAKO KAKOR JE BILO V PRETEKLOSTI,TAKO JE DANES IN TAKO BO V PRIHODNOSTI,NA VEKE VEKOMAJ. AMEN." .In, "KAR JE ZAPISANO NAJ TAKO OSTANE".

  • jzalozni 16:18 25.maj 2020.

    Jankovič si na silo vzame od mladih žensk, ki si želijo službe. Takega lopova bi bilo potrebno zapret ne pa kovat v zvezde. Se vidi kdo vas plačuje žurnal24, BRAVO

  • ode 20:58 25.maj 2020.

    Oba s protezo, pod njo pa še odojek in čebula od prejšnjega tedna in solata od včerajšnjega kosila. Cmok, cmak, cuzz, žnjak, njam njam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.