Slovenija
13779 ogledov

Toliko višje bodo plače v javnem sektorju

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 09:06 28.december 2019.

    za te lenobe se 500 evrov prevec

    • mph 10:36 28.december 2019.

      Hmm, kateri del javnega sektorja imaš konkretno v mislih?

    • Snežinko 10:37 28.december 2019.

      Se strinjam. Obenem upam, da čimprej zboliš, pa te bodo te lenobe morale zdraviti (ali pač ne za tako plačo). Ali pa upam, da se zaletiš z avtom in boš čakal policaje, ti pa ti bodo rekli, da za teh ...prikaži več 500 evrov ne gredo nikamor, da kar sam reši situacijo ter z asfalta strgaj ponesrečence. Potem upam, da boš nehal pisati bedarije.

    • francl12 12:36 28.december 2019.

      drecos - ti si ne zaslužiš niti toliko, da bi lahko plačal naročnino za internet povezavo - potem ne boš mogel več smetiti komentarjev in srati bedarij po forumih!

    • sebastjan95 14:20 28.december 2019.

      PO MOJE JE MISLO ONE KURCE PO PISARNAH

  • kapibara1 15:47 28.december 2019.

    Delavna uspešnost ?? Delam v JS, pa povem glede tega: S šefom se 14 dni pred osebno oceno, privatno skregal, na odločbi osebne ocene mi je dal 2 , in sem tako za 5 let zgubil napredovanje.- Mislim, da če ...prikaži več dobiš 1 je pa šef klican na zagovor- kako in kaj je sedaj to.. ??

  • mph 17:45 28.december 2019.

    @kapibara1 to je še ena temna plat teh "ocen uspešnosti", ki so odvisne od takih gnojev, ki ne znajo ločit privat od poštene službene ocene. In dokaži potem. Osebno nisem na srečo nikoli imel teh problemov v življenju, kar je ...prikaži več čudežno redko, pa sem delal vse možno, od js do tovarn, .. sem pa videl na drugih. Tukaj ni nobenega zakona, ki bi takšne prisilil v utemeljitev ali, da ga kdo pokliče na odgovornost, da obrazloži svojo oceno. To je bistven minus, čeprav je ideja poštenega ocenjevanja ok.

  • jakec1575 17:51 28.december 2019.

    Mater sam opacnih razredih se pogovarjajo v javnem sektorju. Še nikoli jih nisem slisal pogovarjati se odelu, izboljsevanju procesov, borbi proti korupciji. Sam o njihovi placki, pa o gnilih sefih ki na pocez dajejo ali vsem 5 ali pa nepostene ...prikaži več ocene zaradi privat konfilktov in lastne nsposobnosti. Žalostno. Eni se hebemo na trgu. delamo, eni pa lahko delajo ali ne pa bodo dobro placani oz. nadpovprecno placani. Policaji so dobili ornk visje place. Pricakujem tudi ornk visje rezultate.

  • Skira 18:04 28.december 2019.

    Elita deli naše žulje, akademiki, rektorji, tajnice, ostali fosili a la Štrukelj,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.