Slovenija
17725 ogledov

Tonin: Po padcu drona sredi Zagreba je Slovenija naredila to ...

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 18:54 16.marec 2022.

    Nekako sem bil pomirjen. Imamo za krizne primere dovolj dobrega predsednika vlade, pa dobrega poveljnika generalštaba, pa pogojno dobrega obrambnega ministra, glede na to, da smo se v zadnjih desetletjih glede na postavljene ljudi iz teh pomembnih funkcij delali norca. ...prikaži veča. No ja nisem omenil vrhovnega poveljnika, pa saj ni treba. V tem članku pa je Tunin prekosil samega sebe. Pilatusi letijo 400 km/h, droni (tega tipa) 750 km na uro in naši piloti so bili v pripravljenosti. Bog nas varji.

    • zdrej 08:29 18.marec 2022.

      Friderik, naprej preglej dejstva pa potem piši budalaštine. Vsaj en podatek je totalna brca v temo. Na tem podatku pa komentiraš zadevo. Bog nas varji.

    • zdrej 08:40 18.marec 2022.

      Aja pa še kot zanimivost, nadzvočni lovci so nadzvočni na papirju in mogoče na vajah in prikazih. V realnosti oz bojih in po nekih statistikah dejansko limita proti 0. Namreč poraba goriva je prevelika in okretnost preslaba. Kdor je opazoval ...prikaži večl natova letala, so vsa letela podzvočno in to včasih počasneje od potniških.

    • LukaMB 11:30 18.marec 2022.

      zdrej, to je napaka konstruktorjev in inženirjev, podali so mu premajhen tank, premočen motor in pa mislili so, da se v današnjem svetu še vedno lahko odvija dog-fight, kako se bo odvijal dog-fight, če obstajajo proti-letalske rakete z velikim radiusom ...prikaži več in radarjem ter same rakete na recimo ruskih Mig-ih te baje sestrelijo z rangom najmanj 220km, torej se ne moreš niti približati, Američani imajo trenutno do 40 ali 60km raketo izstreljeno iz fighter jetov.

  • Jaoming 19:02 16.marec 2022.

    Jaz sem tudi čisto pomirjen. Celo pripravil sem se na obrambo našega neba. Gumice za lase spet, imam v žepu. Za vikend naredim še fračo. evo pripravljen sem

  • Avatar pantani
    pantani 07:29 18.marec 2022.

    Je k en Rožle z čelado na glavi.

  • Kmodri 18:17 16.marec 2022.

    A je aktiviral lovska društva?

  • marija93 18:45 16.marec 2022.

    Dobro ga vozi Jajo. On itak rabi poslušne, pohlevne, vodljive, da jih ovija okrog prsta in mu vse verjamejo, verujejo v njega kot v boga

    • Avatar R_D
      R_D 18:47 16.marec 2022.

      Evo marko, trdiš, da nisi ne levi, ne desni... Žališ pa PV, nisem pa še zasledil, da bi žalil koga iz leve. Fajonist si.

  • Avatar Leon
    Leon 18:24 16.marec 2022.

    V trgovinah je zmanjkalo konzerv fižola !

  • igorgeus 18:49 17.marec 2022.

    Jah, sej jih prav prosijo, da nas napadejo. Kera je to fora z neko bojno enoto?

  • Pišmevuh 18:19 16.marec 2022.

    Najboljši, da ponoči zvonijo cerkveni zvonovi. Če odganjajo točo, naj probajo še proti dronom. Kaki siromaček je ovi Tonin.

    • Avatar R_D
      R_D 18:49 16.marec 2022.

      Al pa če ti pride partizanski pevski zbor pod okno...

    • Pišmevuh 19:41 16.marec 2022.

      To bi pa odprl okno, pa počastil pevce.

  • LukaMB 18:29 17.marec 2022.

    Slovenija velesila, general rambo JJ mi ti se kunemo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.