Slovenija
2409 ogledov

Tošić in tolpa bodo lahko obdržali 2,2 milijona evrov premoženja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:26 25.april 2019.

    Zakaj Tosić in tolpa ? Kako da ne omenjate tistih ,ki so pokradli celo Slovenijo in njihove prijatelje z akademsko diplomo za tolpo ? Ali je poudarek na krivosodju ?

    • VojtehVišenhofer 09:33 25.april 2019.

      Na naših sodiščih najebeš, če si navaden državljan. Vsi ostali pa obdržijo pokradeno ali pa celo dobijo odškodnine. Pa sploh ni važno ali gre za leve, desne, tasrednje, tazgornje ali pa taspodnje.

    • Janez_53 10:11 25.april 2019.

      Slovenija postaja po mojem mnenju čedalje bolj mafijska država! Kako se vsi trudijo, da slučajno ne bi prizadeli velikih lopovov in mafijašev!!! Če se spomnimo razvpitih črnih gradenj, je država-namesto da bi PO ČRKI ZAKONA rušila tudi velikim ribam-hitro sprejela ...prikaži več moratorij na rušitve in jim na ta način rešila njihove luksuzne vile! Malim ljudem pa se mimogrede zgodi krivica in nikomur ni mar, če je bil pri tem kršen kakšen zakon ali ustava! VLADAJOČA ELITA, KAJ VAS RES NI NIČ SRAM???

    • Avatar Leon
      Leon 13:54 25.april 2019.

      Edina rešitev je sprememba sodne zakonodaje ? SODBA V IMENU LJUDSTVA ..zamenja SODBA V IMENU SODIŠČA ...in podpis sodnika ,ki bo jamčil o poštenem sojenju ! V primeru pritožbe in razveljavitve sodbe plača vse stroške sodišče .

  • migi 15:10 25.april 2019.

    Madona pa kje jaz živim?Vsak dan dva ali več sodnih fars, podražitev, politika na psu, krade se državni denar, meni ga jemljejo iz žepa z raznimi birokratskimi predpisi.....zdaj pa res ne vem,če mi še posteljo ne bojo ukradli...mirno že itak dolgo ne spim!!!!

  • leonardo 10:51 25.april 2019.

    Krasno. Kdaj pa so se vpisali v klub slovenskih tajkunov in ostalih barab?

  • Adriat 16:29 25.april 2019.

    Mah enkrat levi kradejo potem se zamenjajo pa desni kradejo, imamo mafijo, skorumpirana sodišča, skorumpirane politike, zakone za bogate, zakone za revne...in tako v nedogled. Medtem pa reveže lupijo na vsakem koraku. Na žalost mladi niso neumni niti slepi niti ...prikaži več gluhi zato množično odhajajo v tujino. In tako je prav.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 10:32 25.april 2019.

    kako resnične so besede balkanskega bojevnika Anastazija Martinčiča: “Slovenija nima mafije, mafija ima Slovenijo, mafija ima državo." http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/balkanski-bojevnik-martincic-slovenija-nima-mafije-mafija-ima-slovenijo-mafija-ima-drzavo/

  • marija34 15:01 26.april 2019.

    Res cestitke nasemu sodstvu,upokojencem z 600 evri pokojnine pa placilo dohodnine ne morem verjeti kako lepo so zapisani zakon.i

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.