Šport
7412 ogledov

Pogačar je imel vso pravico napasti, kot Tepeš pred leti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Adam_Jefferson 15:52 16.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • bogomil 22:34 20.september 2020.

    Ma ne mi primerjat Pogačarja s Tepešem. Tepeš takrat ni imel nobene možnosti za skupno zmago, pa še iz istega moštva je bil, kot Prevc (pa vseeno je imel pravico zmagat, četudi je s tisto zmago pomagal Severinu Freundu do ...prikaži več velikega kristalnega globusa). Tadej pa je bil pred kronometrom drugi v skupnem seštevku, z realnimi možnostmi za zmago in še za drugo moštvo je dirkal, kot pa Primož. Eni razočaranci so očitno pričakovali, da bo Pogi le še en pomočnik Rogle.

  • Avatar pantani
    pantani 07:34 21.september 2020.

    Bravo, dober komentar. Eden redkih!!!

  • Avatar MS
    MS 13:12 22.september 2020.

    Luka Mezgec je po drugem mestu Rogliča izjavil da je "Rogla"'prvi poraženec'. Luka zelo se motiš! "Rogla" je drugi zmagovalec in ne prvi poraženec! Poraženci ne stojijo na zmagovanem odru! "Rogla" je na odru ponosno stal ob prijatelju "Pogiju" Ponosni ...prikaži veči smo na oba! Zelo ponosni!

  • Avatar Dolliolla
    Dolliolla 00:26 21.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu >>> www.Sextis.fun

  • banedih461 22:56 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.