Slovenija
21 ogledov

Tovšakovi še dve leti zapora

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleksander Sašo Kočevar 22:13 03.julij 2013.

    Verjetno moje polno ime in priimek ne povesta nič od moje preteklosti,vendar sem prepričan v darežljivost Slovencev in bom končno dobil tapravi Walther WA 2000 Snajper,da pospravim to golazen,zapomnite se Slovenci,nisem za Dolfeta ampak najbolj zakorumpirano državo leta 1938 je ...prikaži več z sedmimi šusi rešil,pred bankrotom in ji dal močni novi zagon glede korupcije in ostalega v vladi.V Sloveniji pa je podobno stanje pardon s.anje sama ista gola,en na vrhu! Zanimajo me minusi ko potol..mo vse profiterje in zaživimo po SLOVENSKO!!!LP Sašo

  • Avatar čavez
    čavez 15:41 03.julij 2013.

    Pa ji boste pobral kaj premoženja? za pokradene miljone grem tudi sam sedet za kakšno leto bolje plačanega oddiha ni nikjer.

  • Senior 18:16 03.julij 2013.

    kazni bi se morale seštevati, ne pa se pogajati kot preprodajalci. Kako se lahko taka tatica pogaja s sodiščem? Ali je to normalno, da ima glavno besedo lopov? Kakšna je ta naša zakonodaja, da so lopovi zaščiteni kot medvedi? Se ...prikaži več vidi, da vse skupaj hudič jemlje.

  • privat 07:15 07.oktober 2013.

    kot da je samo ona kriva?? treba ji je predpisati 90 let strogega zaprtega ,samskega zapora in možnost da se pokesa..pa naj začne govoriti...

  • privat 07:16 07.oktober 2013.

    res je ..zamislimo se v kakem dreku živimo??

  • dragec 20:13 03.julij 2013.

    Hilda, lepo prosim, odpri usta in povej, naštej vse politike, ki so te podpirali, spodbujali in zdaj obrnili hrbet***

  • Aleksander Sašo Kočevar 22:32 03.julij 2013.

    Desetega julija bo predvidoma znano, za kolikšno kazen se bo Tovšakova pogodila s tožilcem.JA TOŽILEC ŠUS U GLA:OEdino če tud vam ni popravla bajte$$$$$

  • Aleksander Sašo Kočevar 22:26 03.julij 2013.

    Dejala je, da se zdravi zaradi psihičnih težav !HILDICA a ti veš kje je UPS!Za laike -pod (Y) in nad (Y)Tam te čakajo VEGRADOVI delavciPsihiatrija odpade!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.