Slovenija
62 ogledov

Tožilci v postopku?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:45 05.januar 2012.

    kje pa v Sloveniji se ne dogaja pravica...kar mirno spi TOŽILKA!! Jaz bi mirno spal če bi bil na tvojem mestu...vse bodo zrihtali ,čistilka bo kriva..

  • bojko333 08:50 05.januar 2012.

    "E pa moj Misirac to ti je specialni rat." Background koalicije, ki ne izbirajo sredstev. Diskreditacija in likvidacija.

  • rob 13:41 04.januar 2012.

    KDAJ BO SPROŽEN KAZENSKI IN PROTIKORUPCIJSKI POSTOPEK PROTI dr. FIŠERJU?Kdaj bo tožilstvo začelo razčiščevati nezakonitosti uradnih oseb in pometlo pri sebi?Zakaj novinarji ne raziskujete v tej smeri?Na spodnjo zahtevo do današnjege dne, glede nezakonitosti ...prikaži več CSD, še vedno popolnoma nobenega odgovora!Generalni vrhovni tožilec dr. Zvonko FišerLjubljana, 20.5.2011Zadeva: kazniva dejanja uradnih oseb in možnost izvedbe nadzoraV dopisu Vrhovnega državnega tožilstva št. Tu 8/2011-49 SJP (TP) z dne 10.5.2011, me obveščate, da ugotavljate, da je bila odločitev okrožne državne tožilke strokovno pravilna saj, da v konkretnem primeru ne gre za kazenskopravno problematiko, pač pa za nepravdno zadevo, ki se rešuje v ustreznih postopkih.sprašujem:1) Kdo je zadolžen za pregon kaznivih dejanj uradnih oseb v upravnih postopkih?2) Ali ponarejanje listin in še posebej javnih listin ter prikazo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.