Svet
6624 ogledov

"Tretji val bi lahko bil najtežji doslej"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mamax 19:39 27.februar 2021.

    Kakor za koga. Sicer pa hvala bogu, morda debile spravi k pameti, da se končno prebudijo in nehajo triščati glave v pesek.

    • mamax 19:39 27.februar 2021.

      Če dopolnim, debile, ki nasedajo tej svetovni mafijski prevari in terorju!!!

  • mamax 19:38 27.februar 2021.

    https://www.logicno.com/politika/pred-nama-je-najveci-nurnberg-svih-vremena-reiner-fuellmich-s-ostalim-njemackim-odvjetnicima-oko-kolektivne-tuzbe.html

  • Orto 21:13 27.februar 2021.

    Še dobro, da imamo zavedne zdravnike in estradnike, ki z uvozom novih različic virusa iz Tanzanije in Namibije skrbijo, da nam v tej zatohli Sloveniji ni dolgčas. Iskrena hvala jim, da sadove njihovih nujnih poslovnih potovanj lahko pobiramo tudi navadni ...prikaži več smrtniki. Sedaj pa moram prekiniti, ker sem že globoko v policijski uri.

  • JZekspert 00:33 28.februar 2021.

    90% normalno inteligentnih ljudi ne verjame v te ''uradne'' bedastoče (ignorirajte očitne plačance na vseh portalih), manj kot 1% pa je pripravljenih to povedati in kaj za to narediti, Krivi smo si sami, enostavno nismo dovolj dosledni in odločni.

    • Avatar NX11
      NX11 05:44 28.februar 2021.

      Kaj so "bedastoče"?

    • Avatar jate
      jate 07:59 28.februar 2021.

      NX11...inteligentni razumejo

    • Avatar NX11
      NX11 08:33 28.februar 2021.

      Misliš 90% rojenih v bivši jugi?

    • JZekspert 10:33 28.februar 2021.

      NX11, tole je poceni provociranje (vsi rojeni pred 1991 so bili rojeni v bivši Jugi, in kaj zdaj?), nisi vreden odgovora, se skriva za temi nicki kakšna nova ali stara Kopriva? Prav o tebi podobnih pišem, da vas je treba ...prikaži več ignorirati, prestrašene revčke brez samostojnega uma, brez sposobnosti argumentiranja, sprogramirani, da delujete v lastno škodo...

    • Avatar jate
      jate 11:07 28.februar 2021.

      NX11..saj ni važno kje si rojen,ampak katere so tvoje korenine ,kri tvojih staršev...

    • Avatar MS
      MS 09:42 01.marec 2021.

      JZekspert alias šankespert je nevaren manipulator, a zgolj za neizobražen del populacije! Njegove navedbe so plod šank-debat pripitih "vsevedov"brez kakršnekoli znanstvene podlage in verodostijnih dokazov! Ostali ne nasedajo abotnim teorijam zarote ki jih producirajo on in njegovi šank-kameradi! Ko bo ...prikaži več in če bo ta "ekspert" predložil verodostojne znanstvene dokaze za njegove trditve se mu bom na tem mestu javno opravičil!

    • JZekspert 10:04 01.marec 2021.

      Zdravo Kopriva2 - kaj so to verodostijni dokazi? PCR test nad 25 ciklov ne pove ničesar, v Slo. delamo po 40 in več. Od navodila SZO v decembru20, da se ne sme delati diagnoz brez simptomov - št. okuženih, hospitalizacij ...prikaži več in smrti strmo pada (po vsem svetu in Slo.). IFR c-19 je 0,1 in 015%, podobno gripi. Štetje smrti z virusom je popoln nesmisel in strokovna napaka. Vsako leto umre 20.000 ljudi zaradi KNB in 200 zaradi NB. Tudi 2020 v resnici ni bilo nič drugače. Opraviči se, takoj!!

    • Avatar MS
      MS 10:14 01.marec 2021.

      Zdravo Bumbar1 - Torej vztrajaš da je vse skupaj izmišljija, corona in covid19 ne obstajata, vse je zarota farmacije v navezi z svetovno politiko?

    • JZekspert 10:16 01.marec 2021.

      Ne pripisuj mi izjav, ki jih nisem naredil, tukaj moramo biti zelo natančni. Kje je opravičilo - če besede nimajo pomena, potem lahko kar zaključimo, dripec?

    • JZekspert 10:21 01.marec 2021.

      Še en kronski dokaz - za vse ostale, ne za trole iz Trstenjakove kleti... Pojasnite mi, zakaj v več kot pol Evrope(!): DK, CY, EE, FI, DE, HU, IE, LX, MT, NO in UK brez Anglije sploh ni nobenih sledi ...prikaži več kake epidemije? Da ne omenim kake Belorusije in še nekaterih držav, ki vedo, da se je zahodnjakom omračil um...Morda zato, ker ne ponarejajo PCR testov, posledično smrti in ostalih koronskih podatkov, tako kot naša ''stroka''? https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#z-scores-by-country

    • Avatar MS
      MS 10:30 01.marec 2021.

      Bumbar1, kdo je že to zapisal? "90% normalno inteligentnih ljudi ne verjame v te ''uradne'' bedastoče"

    • JZekspert 10:52 01.marec 2021.

      Cenjeni bralci: ne prepiraj se z bedakom, ker opazovalci ne bodo opazili razlike? Čao MS, še veliko zanimivih debat, ne pozabi zraven dihati in trudi se razmišljati, tudi, če ne gre. Pozabil sem Grčijo, HE, tudi oni nimajo ''pandemije''. Manj ...prikaži več kot pol držav je pristalo na laži, norost iz SZO in korona-diktaturo, pri nas pa so šli skoraj najdlje... Bodo srednješolci še imeli normalno šolo in življenje? Po volji 0,1% psihopatov že ne, vse si bo treba izboriti!

    • Avatar MS
      MS 11:35 01.marec 2021.

      @JZekspert ===> Zanikanje svetovne pandemije ob egzaktnih podatkih je možno samo pri osebkih s pomanjkljivo izobrazbo ki svoje "znanje" črpajo v šank-debatnem klubu! Tukaj se poslavljam s topoglavim JZ"ekspertom, cenjenim bralcem pa posredujem egzaktne podatke ==> (https://news.google.com/covid19/map?hl=sl&mid=%2Fm%2F02j71&gl=SI&ceid=SI%3Asl&state=1)

    • Avatar MS
      MS 11:37 01.marec 2021.

      2) Egzaktni podatki z opozorilom naj ne nasedajo šank-ekspertom in se z predpisanimi ukrepi zavarujejo kajti: Razkuževanje, umivanje rok, nošenje mask, držanje distanc, cepljenje = receptura za konec pandemije! Vse ostalo je p..... dim!

    • JZekspert 14:58 01.marec 2021.

      Hej, mudel MS, piše se eksaktno, ne egzaktno, takih g-jev sploh ni v slovenštini, saj si menda pismen, ali nisi? Imamo pa lepo slovensko besedo: natančno, raje to uporabljaj kot nepotrebne tujke. Glede argumentov pa je postalo hitro jasno, zakaj ...prikaži več je bil to dvoboj pitbula proti pudlju. No, moje sožalje, res pa vse sledi iz tega... če človek ne bere.

    • Avatar MS
      MS 16:56 01.marec 2021.

      Simptomatično! Ko umnega maloposestnika z argumenti pritisneš v kot, te revež začne loviti na vejicah in na kakšnem lapsusu linguae! Beden pobeg je to od teme v kateri si matiran dragi moj šank-ekspert! Da se pa hvališ z pasjimi možgani .....ok!

    • JZekspert 18:02 01.marec 2021.

      Joj, še to si zamešal (zadevo je nekdo izumil pri Mihiju), reče se: možganski maloposestnik, ne pa umni. Slabo kopća, brzo zaboravlja... smo rekli v Jugi... najbrž pa rabiš prevod?

    • Avatar MS
      MS 19:43 01.marec 2021.

      haha,haha, lol lol..... etc. etc! Ko model prizna da je možganski maloposestnik, a moti ga le sinonim umni maloposestnik nerad , a za iskreno priznanje mi dam kapo dol! Simpatičen mi postaja! A dejstva so pač dejstva!===>https://news.google.com/covid19/map?hl=sl&mid=%2Fm%2F02j71&gl=SI&ceid=SI%3Asl&state=1 ===> ups eno ...prikaži več vejco sem spet postavil narobe!

    • JZekspert 20:16 01.marec 2021.

      Joj, človek božji, googlovo novico prilepiš in to so ''dejstva''? Torej, zakaj pol držav nima pandemije - Euromomo je precej resna zadeva, koliko ciklov so do januarja 2021 delali pri nas pri PCR testih? Bo šlo s kakšnim argumentom, ali ...prikaži več se raje predaš? Pa saj vsi opazovalci vidijo, da gre za boj retoričnega pitbula s pudljem. Prej sem res naredil prvi(!) lapsus: sporo kopća, brzo zaboravlja, a je bilo itak jasno, da nekdo, ki ničemur ne sledi, ne bo opazil... BTW - kje je opravičilo?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:45 27.februar 2021.

    Mi spet kontra vsem ta boljšim EU državam. Države se zapirajo in zaostrujejo ukrepe, da bodo čimprej omejile širjenje virusa, pri nas pa hitimo z odpiranjem. V šole pa spet prezgodaj, enako kot septembra, namesto, da bi počakali kaj vse ...prikaži več smo med počitnicami pridelali in bi se potem odločali. Vlada odstopite, saj ne veste kaj delate!

    • Avatar NX11
      NX11 05:43 28.februar 2021.

      In ti bi komu prepustila državo? Karlu, Fajonki Mesecu ali Šaričiju?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:17 01.marec 2021.

      Vsak lole bi bil boljši, kot trenutna garnitura.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.