Avto
29817 ogledov

Tretjina lastnikov avtov pri nas plačuje za servise veliko več, kot bi lahko

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 07:49 27.maj 2019.

    Vsi serviserji po vrsti nategujejo na polno. Da o cenah storitev sploh ne pišem.

  • Skipi 09:30 27.maj 2019.

    Zamenjava motorja za brisalce (originalni motor) pri pooblaščenem servisu in pri garažnem mehaniku. 430€ proti 80€, oba vgradita enak originalni del. Moja izkušnja zakaj ne hodim na pooblaščene servise.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 07:50 27.maj 2019.

    servisi so sama lopovscina, imam svojega mehanika, poceni in kakovostno

  • romzy 11:04 27.maj 2019.

    Ni toliko problem cena storitve/ure na pooblaščenem servisu/ ampak bode v oči preprodaja mot. olja .Moja izkušnja: 1L sintetičnega olja na servisu 24,60 v trgovini identično olje 11,25 eur.Torej 6Lx razlika;samo pri olju servis zasluži najmanj 80 eur ,verjetno pa ...prikaži večpa še več ,ker kupujejo v sodih in je rabat še večji.

    • Snežinko 14:17 27.maj 2019.

      Zanimivo...jaz sem imel ravno obratno izkušnjo: liter popolnoma enakega olja, kot so mi ga dali na uradnem servisu je bil v najcenejši v spletni trgovini celo nekaj centov dražji... Drugače pa je težava NEoriginalnih servisov, da ti ne delajo morebitnih ...prikaži večh programskih popravkov. Uradni servisi ti popravke programske opreme naredijo spotoma, brez da ti sploh povedo. Zato je prve dve,tri leta bolje hoditi na uradni servis.

  • TistoPravo 15:57 27.maj 2019.

    Pomembno je bit kritičen, kot pri vsakem poslu. Prvo, ugotoviti napako...oziroma potrebo, kaj potrebuješ...v primeru servisa avta menjat in koliko stane storitev menjave. Poiskati vsaj tri ponudnike in pridobiti cene. Ne pa kar plačevati in se bati, da če boste ...prikaži več do svojih trenutnih mehanikarjev kritični..,da vam ne bo hotu več tko dobro poservisirat. Pa glavno pravilo, ob delu biti vedno zraven. Če začutite samo kanček nefer odnos, ga črtajte v bodoče iz seznama. Ponavadi občutek nikoli je vara,.

  • ode 08:24 27.maj 2019.

    Poceni in kakovostno, dokler je treba menjati samo olje, filtre in z. ploščice. Ko bo pa "zajebana" napaka, pa hajd na pooblaščeni servis.

    • Avatar Darko Capek
      Darko Capek 11:51 27.maj 2019.

      za menjavo olja in filtra 150 evrov halo, predrago, vec kot pol ceneje pri mojem mehaniku pa kakovostno olje noter

    • Laznivi 13:04 27.maj 2019.

      Dandanes skoraj ne mine servis da ni potrebno nadgraditi vsaj enega racunalnika na vozilu...kako to naredi nepooblascenec ? Ne naredi....veliko je servisnih informacij kaj je potrebno pri servisu pregledat,menjat narediti brez da bi stranka to vedela...nepoblascenec tega ne naredi ker ...prikaži več nima pojma o tem....in nato se tak avto pojavi v prodaji po par letih in nedolzen kupec placa posteno dobi pa eno strajbano samokolnico ki ji je nepooblascenec menjaval filtre in zavore...

    • Lavdan 14:15 27.maj 2019.

      Vsak navija za svoje, Leben že ve zakaj.

    • Avatar Darko Capek
      Darko Capek 08:17 29.maj 2019.

      pa ti placuj saj imas super placo, te oderuske servise

  • srecnii 23:50 31.maj 2019.

    Vedno vprašam za predračun, če se mi zdi predrago grem drugam, še vedno se najde ugoden mehanik pa potem sem pri takem stalna stranka.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 20:00 27.maj 2019.

    samo enkrat v življenju sem dal na original servis avto rihtat z razlogom da bo šel na tehnični,skoraj da sem avto pustil kar pri njih ,več sem dal za servis kot za avto,še danes po 25 letih se mi kolca ...prikaži več po njih.Najbolj zanimivo je bilo pa to da so me vrgli iz tehničnega???????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.