Slovenija /slovenija/intervjuji
12871 ogledov

Tri četrtine Slovencev ima na telefonu Viber, vsak ga v povprečju odpre 12-krat

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 10:29 07.april 2019.

    Uporabljajo samo tisti ki ne poznajo whatsappa...

  • gggg 11:53 07.april 2019.

    Zakaj bi uporabljal te aplikacije, če pa ima skoraj vsakdo mobilni paket z neomejenimi klici in sporočili.

    • AnzeSmolej 15:30 07.april 2019.

      tu se ne gre za stroške. Gre se za platformo. Enako kot Facebook ali Instagram. Je pa (vsaj meni) pošiljati slike, video posnetke itd. lažje preko Whatsapp kakor pa mms, ki je problematičen na nekaterih telefonih. Sam recimo nimam niti ...prikaži več nastavljenega in jih ne prejemam, v bistvu že vsaj 5 let nisem dobil mms-a. In pa seveda funkcija video klicev ter, najpomembnejše, da ni mej. Se pravi lahko s kolegom iz USA komuniciram brez skrbi koliko me bo to stalo in on ima tudi isto aplikacijo.

  • mph 11:24 07.april 2019.

    Super stvar predvsem za otroke na račun ogromne izbire sličic, ... sam sem ga davno opustil na račun Whatsapa, ki pa ga zadnje čase precej manj uporabljam, veliko ga nima, uporabljam pa non stop Hangouts, ki so pač na vsakem ...prikaži več Androidu privzeto. Pa tudi kvaliteta pogovora celo iz tujine in preko podatkovnega prenosa je več kot zadovoljiva.

  • AnzeSmolej 15:27 07.april 2019.

    Uporabljam WhatsApp tako ko večina sveta, za to aplikacijo sem sicer že slišal samo je nihče v mojem krogu ne uporablja. A je bil ta članek plačana reklama?

  • Avatar Verostenna
    Verostenna 01:27 08.april 2019.

    Želiš pronaći ženu za jednu noć? Dobrodošli na > > > www.3xDate.top ******************************************************************************************************************** Ne slaže se s djevojkama? Da, svi ljudi vole velike stvari i duge akcije. Pokušajte > > > www.XXmacho.Com

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:19 27.april 2019.

    telefon je zguba časa,klici in sms drugo je vse lari fari

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.