Avto
13359 ogledov

Trije avtomobili, ki utegnejo pospešili prodajo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • porko2 09:03 27.januar 2019.

    Imel sem že veliko avtomobilov, različnih znamk. Tako zanič avto kot je Renault, pa še ne.

    • Preprostež 09:24 27.januar 2019.

      Prebral sem že veliko komentarjev, različnih uporabnikov. Tako zanič komentarja kot je zgornji, pa še ne. Uporabnik zgleda ne živi v tej resničnosti, v kateri je leta 2018 ravno Clio bil drugi najbolj prodajani avto, takoj za Golfom.

    • mph 09:43 27.januar 2019.

      Ne bi vedel za zadnjih 15 let, vendar sem en tistih, ki je ugotovil davno nazaj, enkrat francoza, nikoli več francoza. Udobje je bilo zmeraj top, avtoelektrika pa kot iz 3. sveta. Avtoračunalnik, obup. Zadnjih 15 let sem na Kia ...prikaži več in kot kaže bo tudi moj naslednji čez par let prav tako, ker prvič v življenju pa vozim verjetno +40 let nimam nobenih težav z eno marko. Pa sem jih probal en kup. Da pa najbolj prodajan avto ne pomeni najbolj kvaliteten, pa nič novega, čuda človeške psihe pač.

    • Preprostež 10:02 27.januar 2019.

      Hja, če bi res bil zanič, bi ga ljudje takoj zamenjali za nekaj drugega... Tako ga pa ne, Clio je še vedno med najbolj prodajanimi avti, napadajo pa ga ljudje, ki že 15 let vozijo drug model in nikoli tega.

    • Preprostež 10:06 27.januar 2019.

      Pa da ne bo pomote, vozim Golfa, pred tem sem vozil krš od Fiata. Tako obstajajo veliko bolj zanič avti od Renaultovih. Enostavno norem mirno tolerirati slepega šinfanja s strani oseb brez aktualnih izkušenj.

    • evelux 10:25 27.januar 2019.

      Cliota si veliko ljudi kupi na kredit in lizing zato se ga ne morejo znebiti ko si 8 let pečen si pač pečen .... vsekakor pa raje renoja kot pa smrdljiveda golfa ki je že od prvega do zadnjega enak .....

    • vzettajkunom 12:07 27.januar 2019.

      22 let vozim znamko reno in ne morem verjet,kaj nekateri pišete..4 modele sem imel,noben me ni na cedilu pustil,torej??'

  • Avatar Milan48
    Milan48 15:31 27.januar 2019.

    Renault je običajno v primerjalnih testih na zadnjih mestih in tudi pri okvarah na rabljenih avtih zaseda visoka mesta zaradi visokih števil napak, ki jih ugotovijo avto moto klubi in tehnični pregledi. Seveda pa lastniki obožujejo svoje avtomobile in ja, ...prikaži več število okvar (na prevoženi km) je pri vseh novejših avtomobilih nižje kakor je bilo včasih.

  • bločan 17:33 28.januar 2019.

    Sramota glede takih kvazi izjav.Ponavadi to redno počno lastniki nemških znamk,ki mislijo,da so kupili svet,ker si lastijo neka švabska jajca.Sem lastnik RENAULTA od leta 1997 in lahko zagototovo trdim,da pri tej znamki ostanem do konca.Nenavsezadnje,kje je vw,audi kar se tiče ...prikaži več udejstvovanja v f1.Preverite malo zgodovino in nato nakladajte nepreverjene neumnosti.Lep večer vsem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.