Slovenija
25 ogledov

Trije na Brnik z dvema limuzinama

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 08:40 04.oktober 2013.

    Uau, to pa je res prvoklasna tema za ta čas. Vse ostale probleme pustit in se lotit tega. Ko bodo rešili ta neznosen problem, smo pokrili vse minuse. CIA se lahko skrije pred SDS tajnimi službami za rušenje. :-)

  • smejka 07:52 04.oktober 2013.

    dokazana inteligenca,imeniten izgovor...čudiš se,pa je

  • patron 08:07 04.oktober 2013.

    pras....i potratni

  • Ferluci 08:11 04.oktober 2013.

    Hja, saj drugam kot za med bosance tako niso..

  • dragec 08:21 04.oktober 2013.

    Poslanski turizem v bosno????

  • suzana.kos 08:22 04.oktober 2013.

    kakšen absurd!!! a Veber, kot varovana oseba, pa lahko obeduje v parlamentarni menzi skupaj z drugi poslanci, voziti se pa z njimi ne more... ali pa v dvorani DZ lahko skupaj z njimi sedi...takšni primeri kažejo kako so polna usta ...prikaži več politikov praznih besed o varčevanju. naj začnejo pri sebi pri takšnih zadevah

  • korisnik_13226 09:26 04.oktober 2013.

    Gregor Virant se je kot predsednik DZ-ja odpovedal varovanju in se vozil s svojim avtomobilom. No, pa tudi to ni bilo vsem všeč.

  • -dp- 09:37 04.oktober 2013.

    mphZa vse pa verjetno le ni kriv sds.Tvoja obsedenost z sds-om ti očitno daje dovolj zagona, da boš branil svoje lopove, tudi če bodo kradli direktno iz tvojega žepa.

  • dragec 10:29 04.oktober 2013.

    No, samo o Virantu ne govori. To ti je pravi "kameleon", ki se je ža dokazal kot minister za javno upravo (zelo uspešno....). Upam, da bo vaša DL na naslednjih volitvah izginila. Kaj pa letalske vozovnice, predavanja in honorarji????, pa ...prikaži več sorodstvene zaposlitve v , spet - osovraženi javni upravi, lepo te prosim, pa način, kako mu je ratalo da je postal predsednik DZ....????

  • KOJAK 10:35 04.oktober 2013.

    MA JEBALA VAS SENZACIONALNOST... novica sploh ni novica ampak neko nabijanje. A da so jih peljale LIMUZINE, ma dajte no. Mogoče je čas da se spet lotite novinarstva ne pa pisanja v stilu NOVE in LADY.

  • suzana.kos 13:43 04.oktober 2013.

    kaj pa načela socialdemokracije pa to... v glavnem, če hočejo, da narod špara vsak dan, naj tudi oni sami začnejo....ali za politično elito krize ni?

  • mph 11:59 04.oktober 2013.

    No, vidiš, tukaj se mi ostali razlikujemo od vas janšistov. Namreč to, kar meni očitaš je lastnost janšistov in sploh ne velja zame, če si kje bral kakšne članke. Sem imel nekje Jankoviča kot rezervnega kandidata za volitve, pa sem ...prikaži več ga sedaj odpisal. Nekaj podobnega za Viranta. Pahor me je spravil najprej k SD, takoj po prvi priliki, ko je prišel na oblast, pa me je spravil proč iz SD. Ne bi rekel, da sem obseden s SDS, jo pa vidim skupaj (oz. predvsem, ker si jo je prisvojil, naredil iz nje svojo partijo) z Majerjem kot vir večine zla v Slo. Vsi ostali skupaj mu niso do gležnjev po malignosti. Ti pa pač obožuješ Majerja, ki je okrog sebe ustvaril osebni kult (Kim se lahko skrije), kjer vas njegove vernike ne omaje prav noben proti dokaz.

  • Dedy 09:19 04.oktober 2013.

    Ne da se vozi samo na Brnik. Vsaki dan ga vozijo iz Kočevja v Ljubljano in nazaj, dva varnostnika, na raspolago jih ima dnevno 8, prav tako ko se vozi po nakupih in vikend v Semič, ter na dopust na ...prikaži več Pag ga spremljajo. Živi v najrevnejši občini pa se tako obnaša. Prav tako kot občinski svetnik s svojo trinajsterico blokira seje občinskega sveta.Glede pogorele šole v Stari Cerkvi pa z svojo ženo ( ravnateljico ) kujeta svoje načrte.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.