Svet
21172 ogledov

Ceste polne vode, blata in kamenja, za nameček pa še močan potres

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 11:29 21.avgust 2023.

    Narava daje jasen signal, da se je spustila z vajeti. Podnebje je kot vlak, ki so mu odpovedale bremze in samo še pridobiva na hitrosti. Kako se bo končalo, je najbrz vsakomur jasno. Postali bomo še ena civilizacija, ki je ...prikaži več izginila, ker je preveč obremenila naravne vire. Le da je civilizacija tokrat globalna, zato bo tudi kataklizma globalna.

    • zdrej 11:53 21.avgust 2023.

      Podnebje je vlak, ki včasih pelje hitro, včasih pa počas. Ta zadnje nam ustreza ampak ne traja dolgo. Sedaj pač "pospešuje", tako kot je že velikokrat v zgodovini. Vendar predolgo, da bi politika in ljudstvo pomnilo in razumelo, da recimo ...prikaži več ne smeš vzeti prostora vodam. Mi smo tisti, ki se moramo prilagoditi s pravilnim ukrepanjem. To je pa precej na ramenih politikov, ki pa na žalost ne razumejo zadev tako kot bi bilo potrebno.

    • lojs 13:30 21.avgust 2023.

      pa kaj ste to vi brali za eno sranje , kakšen vlak? ... v čem je pa sploh problem če civilizacija izgine , wtf? ... bodi vesel, da bo pri vsem tem sranju nutrije , pižmvke in ostala golazen ostala ...prikaži več živa ... to je pomembno , ne pa mi, neki siromaki ... aja, mogoče pa kakšen bazenček še ostane za kakšne influencerke ... s čim se mi ukvarjamo, bedno

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 13:45 21.avgust 2023.

      Zdrej, avtomatski stabilizatorji so porušeni, in spremembe generirajo same sebe. Zato so extremni vremenski pojavi čedalje intenzivnejši in pogostejši. Mi se bomo lahko temu prilagodili tako, da bomo šli underground ali v vesolje. Prvo zame ni sprejemljivo, drugo pa je ...prikaži veče še science fiction. Do neke mere se da prilagoditi, več kot toliko pa ne. Un potem izgineš. Izginile so bronastodobne civilizacije, izginili so Maji, kraljestvo na velikonočnih otokih .. in izginili bomo tudi mi.

    • lojs 13:50 21.avgust 2023.

      "stabilizatorji", wtf ... a si ti kakšen despečar za stanje-sranje na tem planetu ... pa kej se boš prilagajal ... jest ne razumem folka , ki bi se oklepal živlenja, pa kaj mate od tega ... vse gre u maloro, ...prikaži več vi boste pa ne vem kolk časa v nekih bunkerjih al kaj ... eni se pač bojite smrti

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 14:05 21.avgust 2023.

      Lojze, dej spij še 2 deci pa pejt mal počivat. Vroče je, pa ti je usekalo v glavo, pa še južno morš prebavt. Ful maš enga posla. Pust pr mer stvari, k so pretežke zate

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 14:08 21.avgust 2023.

      Nisem jaz risti, ki govori o prilagajanju. Govorim o extremnih opcijah, ki so nam še na voljo, lo smo vse zajebali.

    • lojs 14:12 21.avgust 2023.

      stvari so pretežke, ko vprašaš , zakaj gre, "... ne, ti tega ne razumeš, pretežko zate, ti spij še 2 deci (ne vem česa, ker ne pijem 2 deci)" ... živa klobasarija, namesto priznanja, da gre vse u maloro in ...prikaži več da smo mi pičikin dim ... in da ne gre u maloro po naši volji ... pa kakšno segrevanje , wtf ... tisti, ki furajo ta planet nimajo jajc, da bi nas postrelil kot muhe, očitno je en probem

    • lojs 14:14 21.avgust 2023.

      povej mi mojster kaj se jaz zajebal , pa ti plačam , samo da mi dokažeš kaj sem zajebal, če pa ne moreš pa utihni al te pa tožim , ker širiš lažne informacije in ljudi zavajaš ... povej kaj sem jaz zajebal!

    • lojs 14:16 21.avgust 2023.

      a vesolci obstajajo ? ah, težko je rečt, ampak obstaja velika možnost , glede na število galaksij in planetov je pa res možno

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 14:59 21.avgust 2023.

      Lojze, sploh ne grem brat teh tvojih klobas, ker vem, da itak ni nič pametnega.

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 12:09 21.avgust 2023.

    Vsak poseg v naravo je spreminjanje le nje,sama se prilagodi kakorkoli ,bolj drezamo v njo slabše je,prej ko slej bo spet mir,samo vprašanje koliko bo še nas ostalo na zemlji

  • Boschtjan Zupanchich 13:22 21.avgust 2023.

    3 dni nazaj smo bili opozorjeni , da naj se Kalifornijci pazijo ... Pa zgleda niso upoštevali .... no, vsaj ne dovolj .

  • lojs 13:25 21.avgust 2023.

    jah, mi smo krive, že petkrat so me bičal ker delam take pizdarije z vremenom, pa me še kar prime , da bi poslal kakšno spiralico nekam ... kaj češ , malo za zabavo, en svederček

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:41 21.avgust 2023.

    Narava nas že dovolj dolgo opozarja, da imamo do nje preveč mačehovski odnos.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:04 22.avgust 2023.

    Pa kaj je z vami narobe ? Zakaj ne greste v knjižnico in preberete kaj je Planet Zemlja, da je to živ planet, ki ima določene zakonitosti tudi iz vesolja, sonca, gravitacije, vrtenja Zemlje, naklona Zemlje...da se že bilijone let ...prikaži več spreminja, da so rasle gore in izginjale živali, rastline, ljudje...kontinenti se raztezajo, lomijo, lezejo eden v drugega, da so potresi, poplave, požari sestavni del živega Planeta. Ne to ni delo Boga ali vpliv človeka ! Oba sta nepomembna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.