Novinarji pišete narobe. To ni svetovno prvenstvo in FIFA ni organizacija svetovnega nogometa. To je mednarodno prvenstvo pod okriljem mednarodne nogometne zveze, ki temelji na politiki nekaterih držav. Ostalo je nakladanje vključno s tem kdo bo podelil pokal. Ali mislite da ima sijaj?
Novinarji pišete narobe. To ni svetovno prvenstvo in FIFA ni organizacija svetovnega nogometa. To je mednarodno prvenstvo pod okriljem mednarodne nogometne zveze, ki temelji na politiki nekaterih držav. Ostalo je nakladanje vključno s tem kdo bo podelil pokal. Ali mislite da ima sijaj?