Slovenija
28 ogledov

Tudi, če Wolfa najprej pošljejo v Avstrijo, bo moral najprej v Slovenijo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 13:38 20.januar 2015.

    Klobučar, kaj motaš UDBO in Wolfa. On lepo pride v SLO, sodišče ga obsodi na 2 leti in ...US ga lepo izpusti, kot plešastega hudobneža

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:38 20.januar 2015.

    še vsak lump k je imel nekaj več pod palcem je ko ga je sodišče lovilo je reku da gre za politično motiviran proces, da je preslabga zdravja za sojenje al pa je zarad preveč dokazov se poravnal z tožilstvom.

  • mirko 16:06 20.januar 2015.

    Skrajni čas bi že bil, da policija proti tebi spiše kako kazensko ovadbo zaradi osebnih žalitev ljudi po spletu.

  • Avatar roksa
    roksa 16:16 20.januar 2015.

    Ti si še samo za skup stolčt!!!!!

  • jezero 16:59 20.januar 2015.

    Rumenokravatarsko rovtarsko US bo opravilo svoje poslanstvo. Brez sramu-

  • Izudin 17:11 20.januar 2015.

    Isto asociacijo sem dobil, z jezika si mi vzel.

  • dragec 18:05 20.januar 2015.

    Ti boš to meni govoril, ti domobransko desničarsko nacionalistični gnoj. Ti. ki pljuješ in žališ vse kaj je protijanševsko, ki ob 12.00 blogaš in šinfaš JU kako nič ne delajo....

  • Johan Spohan 18:23 20.januar 2015.

    Verjetno si bil tudi ti član partije kot tvoj veliki vodja in sedaj oba lajata čez partijo. Verjetno vsi komunistični konvertiti mislite da se boste z lajanjem čez partijo rešili partijske preteklosti!

  • KLOBO 19:12 20.januar 2015.

    dragec !! tabletko si vzemi, vidiš, da spet govna serješ !!

  • KLOBO 19:12 20.januar 2015.

    he, he, bolnik !!

  • puksicd 22:05 20.januar 2015.

    Seveda je zelo "bolan". Saj z vsem tem nakradenim denarjem si ni težko kupiti "bolezni" pri mafijskih zdravnikih, kot je to npr. naredil Ivan Govno Zidar.

  • KLOBO 13:34 20.januar 2015.

    Predvidevam, da bo kanadsko pravosodje spregledali, da je mednarodno tiralico razpisala UDBA , ki ji poveljujejo stari komunisti, ki se vsakega leta zbirajo nad Dražgošem in vpijejo kot da so pravkar prišli iz hoste !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.