Slovenija
15 ogledov

Tudi po anketi Dela vodi Janša, sledi Janković

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 10:12 08.oktober 2011.

    Gulazn eldeesarska nam je vsem v pogubo.

  • Trsten 12:19 08.oktober 2011.

    Delo je komunistično trobilo od nekdaj.Priredili so rezultate. Razlika je mnogo večja. SDS oz. JJ vodi s 40 procenti.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:00 08.oktober 2011.

    Janša in SDS ma 40% prednosti v Žabji vasi in Ambrusu,drugod jih ne jemlejo resno!!

  • izRODEk 18:14 08.oktober 2011.

    Recimo NE janšizmu!

  • gec 12:26 09.oktober 2011.

    privat namesto da voziš mamo, pojdi raje sam.na studencu imajo brezplačen parking za take kot si ti...

  • privat 20:41 08.oktober 2011.

    Janša nima šans...Jankovič pa tudi ne!! Vsi so oni iz iste politike izkoriščevanja delovskega razreda.....no poglejmo kdo je kaj naredil da se zaščitijo delovci??Noben... ,ker enostavno jih ni briga za volilce,brigajo se le kako priti do ogromno denarja in kako ...prikaži več stare politike zaposliti v državni upravi!

  • privat 10:26 09.oktober 2011.

    veteran...kaj misliš ,kaj je naredil Janša, da bi sodišča delala v smeri pravičnosti..ali pa Jankovič??' Da bi lahko normalno zaživeli?? Nič...Janšizem..Jaz sem bil v teh časih 15 let na sodišču za delolovno pravo in dobil vse samo na papirju..kje je ...prikaži več moj denar?? Janšizem ni za nas..Jakovišizem pa tudi ne...poglej kaj dela z parkirnino..mamo sem odpel v kliniko in za par ur plačal 15€ ..pa afere z nakupi zemljišča....ta ne more biti ..normalen.. niti rešitev za Slovenijo...Vsekakor bolje Janša ..samo to ni rešitev ..je le potaplanje že potapljajoče ladje! Kaj ti butasti ljudje nimajo rešitve za Slovenije?? Kaj ni bolje potem uvoziti kakega nemca da nam komandira??

  • privat 03:26 10.oktober 2011.

    gec..pojdi malo domov...preveč ti pogrešaš beograd in njeno politiko...kako rečete vi v tej kaotični -morilski deželici zbogom čifur??

  • Trsten 18:32 08.oktober 2011.

    Žurnalček, Zoki v celi Sloveniji ne more dobiti 200,000 tisoč privržencev, ker toliko bebastih fuzbalistov pa ni pri nas.Tebe bi lahko zaposlil Nikola DamjaniĆ. Vedno pravilno naredi anketo. Njegove ankete se od ostalih vedno razlikujejo za cca 40 procentov ...prikaži večv od ostalih v korist Zokija ali SD.

  • Žurnalček 12:50 08.oktober 2011.

    16.7 % anketiranih je izjavilo , da je jj najprimernejši kandidat za premijeja. Ja od kdaj so pa OBRAMBOSLOVCI tolk pametni ratal v ekonomiji. Poguba in zguba , pejd rastavljat M48 in se ne mešaj v tisto za kar pojma nimaš !!!

  • Veteran 09:58 09.oktober 2011.

    Janša je v veliki prednosti in tako je prav. Kdo lahko razen Janše v teh kritičnih časih še lahko vodi državo. Program SDS mi je všeč in je realen, zato imajo moj glas. Jankovič je pa najmanj primeren saj ...prikaži več se lepo vidi njegove in sinove mahinacije. Ne morem si zamisliti, kaj bi Jankovič delal na "prestolu" razen tega, da bi na vsak način poskušal še bolj obogateti. Poglejte kaj si vse privoščijo Jankoviči in kakšne materialne dobrine ima sploh Janša. TO NAJ VAM BO MERILO NA VOLITVAH!!

  • Žurnalček 12:43 08.oktober 2011.

    Delajte ankete kakršnje koli hočete , samo ne pozabite na dejstvo , da ima glas 200.000 Ljubljančanov, kar v startu pomeni 15% volilnega telesa in pa 30% ob polovični volilni udeležbi, pa sem skromen v številkah. Vas je strah. Mogoče ...prikaži veče se bomo pa odločili , da ga zadržimo na Magistratu in ga državi ne damo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.