Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
38095 ogledov

Vlaga na oknu je znak težav, napake so pogoste

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:32 10.december 2023.

    ja zakurnete in ogrejte. dvignite toploto in bo relativna vlažnost manjša in ne bo več kondenza... simpl , a ne ? ja kaj pa poslušate kretene , ki pravjo šparjate, znižujte temperaturo v prostoru. dragi moji, crknte, pa ne boste ...prikaži veče švical in oddajal vlago vprostor in ne bo kondenza.

    • johana 18:28 10.december 2023.

      Kaj bom kurila, če sem pa v hiši pri 21°C v kratkih rokavih? Lepo sedim in gledam TV ali pa sem na spletu. Vsakemu svoje.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:52 10.december 2023.

    No zdaj pa vemo

  • Avatar NickMason
    NickMason 18:24 10.december 2023.

    Imam pvc okna,obvezno vsak dan prezračit ,če ne je kap ,sin ignoriral se mu ni dalo kot da je po stenah vodovod počil izgledalo,tam kjer pa dovolj visoko ogrevaš pa je ok,ampak treba vseeno zračit.To je slaba stran pvc oknov ...prikaži več ,so pa cenejša,če ni denarja pa moraš pač takole.

    • ferdopis59 19:30 10.december 2023.

      Ni problem PVC okno problem so tenila na oknih. Ko so nova prepučajo zak in ke tudi vlaga v rustoru dokaj uredu. Z časoma p tesnila postajo trda in nepropušajo ve zraka in vlage v prostr. Zato je potrebno še ...prikaži več bodatno povečati prezračevanje prostoro. Je pa rešitev z okni na dvojno odpiraje, kljuko postviv položaj 45° (napol opret in na kip) pomaga.

    • munja 19:58 10.december 2023.

      ferdopis59 komaj sem se prebil skozi tvoj komentar in ga nekako poskušal razumeti. Daj drugič preberi komentar, preden ga pošlješ, da bo vsaj razumljiv.

    • ferdopis59 20:03 10.december 2023.

      Res so besdene in črkovne napake, se opravičujem. Ampak "munja - strela " kot naravni pojav bi moral razumeti kaj sem hotel povedati.

    • munja 10:05 13.december 2023.

      ferdo saj sem nekako potem, ko sem ga prakrat prebral, ampak se lahko drugič vseeno malo bolj potrudiš, če že pišeš komentar.

  • ferdopis59 19:22 10.december 2023.

    Danes so okna in vrata preveč zatesnjena in ni nobenega pretoka zraka. Lepo in prav prihranek pri energiji, kaj pa vlaga zraka in svežinana? Slabo zsala zatesno stavbeno poištvo in + in -. Če gledaš hiše svijoh babic in dedkov ...prikaži več z podeželja so bili vogali vsi okrogli, "špalete" pri oknih so vse bile iz prevega kota. Zakaj?, zato, da je lahko zraka krožil in dajel normalno vlažnost v prostoru. Danes pa v se zatenimo, potem pa vlaja in joj kako se rešimo?! Poslušaje svoje prastarše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.