Avto
223 ogledov

Tudi vi vozite v japonkah?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janko Kotnik 16:42 06.avgust 2012.

    v kratkem pričakujte uvedbo kazni za vse neprimerno obute. Živela država ki nas čuva in varuje pred nami samimi...

  • literca 17:04 06.avgust 2012.

    Zdaj pa naj še naredijo da ne bom smel pit ko vozim...do sedaj nisi smel pit pred vožnjo..

  • aaarri 17:15 06.avgust 2012.

    hehehe, saj ne smeš - ne pit ne jest :)

  • marko456 10:16 08.avgust 2012.

    Japonke niso noben problem v primerjavi z visokimi petami. Če že, potem naj se opozarja na nevarnost teh.

  • BenX 16:54 06.avgust 2012.

    ko mam obute šlapne jih enostavno vržem pod sedež in peljem bos. problem rešen. ni neka jaka znanost...

  • aaarri 16:53 06.avgust 2012.

    kolikor je meni znano je takšna kazen bila do nedolgo nazaj, kakšen mesec nazaj pa sem presenečeno slišala, da je ni več. kakorkoli, meni se ne zdi primerno, da ljudje vozijo v kakršnihkoli natikačih, še manj pa ženske v ...prikaži več visokih petah. saj ni težko imet v avtu enih čevljev pa se pač preobuješ...

  • dd 11:22 08.avgust 2012.

    Najbolje da bomo vozili bosi in nagi. (Kaj niso še ugotovili, da moderna preozka oblačila ovirajo dostop do menjalnika.) ; )

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.