Svet
22372 ogledov

Turisti, tega ne počnite na Hrvaškem!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miki1234 14:02 24.julij 2018.

    imam bistveno boljši predlog, kot da si cel dopust v agoniji in paziš kaj boš rekel ali kaj naredil... sploh ne it na hrvaško ;)

    • alen04 14:16 24.julij 2018.

      Takoj podpišem.

    • Avatar olor
      olor 14:29 24.julij 2018.

      golazen kockasta. Toliko kot je nacionalnega ponosa pri njih, ga pri nas vsaj pol toliko manjka.

  • mercedesb 16:17 24.julij 2018.

    Me kupujte pri njih nic,ce se le da vse pripeljite s sabo,najboljse pa bo ,da sploh ne komunicirate s hrcki,kajti tako bolnega ,zafrustriranega in ksenofobnega naroda ne najdes kar tako. Pac ,svojo bedo tolazijo,mašijo s tem patoloskim ,narcisoidnim,shizofrenim ekstremnim nacionalizmom ...prikaži večm na vsakem koraku.Ubozci bedni

    • Rafaeluss 08:25 10.avgust 2018.

      Zakaj hodiš k njim potem. Mi hodimo že 35 let Grcijo

    • Rafaeluss 08:26 10.avgust 2018.

      Hotel sem povedati da se s tabo popolnom strinjam v vsem enostavno bolan NAROD.!!!

  • e2rdo66 18:14 24.julij 2018.

    Napitnina....malo sutra...

  • ales56 09:00 25.julij 2018.

    Precej časa preživim z domačini v Dalmaciji. Ljudje so kar prijetni in sproščeni dokler se ne pogovarjaš o politiki in o vodilnih. Takrat šele izveš, da so nad njimi prav tako razočarani kot pri nas. Pokradli so jim blaginjo, razprodali ...prikaži veči (zapravili) podjetja in državo. Ostala jim je samo še nacionalna pripadnost in ponos. Pri njih je zelo izraženo rimsko pravilo za ohranjanje miru: "Kruha in iger!" kar smo ob evforiji Mundiala 2018 lahko lepo videli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.