Slovenija
20 ogledov

Turk odstopil iz vseh organov SDS

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 11:13 06.april 2013.

    morš bit pa res opokan, da se vključuješ v to našo politiko...kaj ti je tega treba bilo, k ti v življenju nič ne manjka....nabi jih na uno stvar!!!!

  • Darko 11:30 06.april 2013.

    tralala, kaj bi bilo ko bi podkrepil tvoje pisanje z argumenti.

  • mrki 12:14 06.april 2013.

    tralala / danes, 11:39 - tipičen komunajzarski navijač z opranimi možgani.

  • mph 12:18 06.april 2013.

    Po eni strani se strinjam s tabo, ampak mi je vedno izgledal, kot, da kar žari od želje poslušno izpolnjevati navodila svojega firerja ... zato malo preseneča vseeno, da tak elitni član SDS tako pompozno odstopi. Napad vesti oz. samokritike ...prikaži več ali slutnja, da se ladja grdo in hitro potaplja ... kdo bi vedel.

  • tralala 12:18 06.april 2013.

    Natanko tak odgovor sem pričakoval - maloumen. In to od obeh Vernikov. Težko bi me presenetila. Imata težke dni?

  • mph 12:20 06.april 2013.

    Kaj naj rečem, kot, da se strinjam v celoti s tabo. Edino ne vem ali je z obolelimi od janšitisa kot pri ostalih podobnih boleznih, da se verjetno sploh ne zavedajo svojega stanja in so jim vsi ostali nenormalni.

  • mph 12:21 06.april 2013.

    Oh, sem mislil, da bo zamaknilo, pa je očitno samo do neke mere. Seveda sem solidariziral s tralala na vrhu. :-))

  • zic 12:44 06.april 2013.

    a mata vidva menstruacijo?????

  • KOJAK 12:57 06.april 2013.

    Udbomafija in komunajzerji z murglejskim palčkom so mu oprali možgane :)

  • hubertfast 13:16 06.april 2013.

    Žiga je preveč pameten, da bi izgubljal čas v SDS. Sicer je rabil nekaj časa, da je to sprevidel, vendar bolje zdaj kot pa nikoli. Meni osebno on nikoli ni izgledal tip za SDS, po moje je tam zašel po napaki.

  • ac-dc 14:24 06.april 2013.

    Če hočeš nazaj med smrtnike in obdržati ugled, se moraš prej pokesati.To je to.

  • mph 14:44 06.april 2013.

    E, ja, ga je pa hitro komunistična partija Severne Koreje = SDS disciplinirala.

  • tralala 11:01 06.april 2013.

    Ga je za razumet. Mene bi bilo tudi sram, da bi volil (ali bognedaj bil celo član) stranke, znane po težki sistemski korupciji, lažeh, demagogiji in deljenju ljudstva. Ali pa, da bi bil vštric z bolniki kova 'Brez Janeza mi ...prikaži več živeti ni' in 'Janez, radi te imamo'. Da si pa marsikej zafural kot minister/Gologlavčev kimavec, se bomo pa vedno spomnili, brez skrbi.

  • tralala 11:39 06.april 2013.

    Tebi, zapriseženemu Gologlavčevemu verniku nima smisla kaj razlagat in argumentirat - sem prepričan, da boš našel 'protiargument', kot se za ljudi tvojega kova spodobi - seveda so ti argumenti; palčki, murgljaši, udbovci, komunajzerji, rdečkarji in še ostale neobstoječe pošasti? Ali ...prikaži več morda finski konstrukt? Ali morda rdeče obarvani avstrijski udbaši, ki so včerej povedali, da je bil vrh SLO politiko zagotovo podkupljen?

  • kovinar 12:10 06.april 2013.

    Preberi si knjige "V imenu ljudstva", pa boš dokazov, sploh če znaš razmišlati z lastno glavo, imel kolikor hočeš.

  • Darko 12:03 06.april 2013.

    po vsem tem sem ugotovil, da brez argumentov obtožuješ kot veliki sodnik.Dokazi sine, vse ostalo je sovražna nastrojenost in podtikanja kar ti ne gre v prid.

  • dragec 12:26 06.april 2013.

    Darkec, PATRIJA deluje, tvoj veliki vodja je nujno rabil denar zase in za prezadolženo stranko

  • tralala 12:26 06.april 2013.

    Ma mene je že v samem štartu presenetil, da se je sploh pečal s tem leglom. Navsezadnje bi naj bil intelektualec, kar je v nasprotju s politiko SDS - tam se ne razmišlja, tam se samo kima in časti lik ...prikaži več Velikega Plešastega.

  • gec 13:40 06.april 2013.

    pred njim se je tudi firer spokal...ni več davkoplačevalskega denarja,da se krade...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.