Slovenija
16 ogledov

Türk: Slovenija ne potrebuje mednarodne pomoči

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gigen 15:52 06.oktober 2012.

    Seveda ne, če je on eden izmed "stricov iz ozadja"!!!

  • Kevin Kiret 18:47 06.oktober 2012.

    janši idi lizat rit :-)

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 23:52 06.oktober 2012.

    kaviar komunisti re ne potrebujejo nobene pomoči saj zase mislijo, da so oni država,za rajo, ki živi na robu preživetja jim je pa toliko kot do lanskega snega

  • Gelipter 08:17 07.oktober 2012.

    Prej ni verjel, da lahko Slovenija preživi brez tuje pomoči, sedaj ne verjame da ni stricev iz ozadja.Dobro jutro dragi predsednik, a ste dobro spali?

  • allstarr111 21:19 06.oktober 2012.

    To da ne potrebujemo pomoči je samo finta vseh tudi opozicije, ker vedo da tisti trenutek ko bodo rekli da jo potrebujemo, ne bodo več imeli nobene besede, ker ne bodo odločali več o skoraj ničemer in bodo morali upoštevat ...prikaži več direktive iz EU, kar pa seveda ni všeč nobenemu, to pa je tudi edina stvar v kateri so naši politiki složni, edino tukaj so na isti barki, aja pa še nekaj je, ne vedo namreč kako bi nam EU pomagala, če bi bili 100% da z denarjem, potem bi še malo razmislili, ker pa je EU omenila neke pakete s hrano za najbolj ogrožene in podobne donacije predvsem v dobrinah in ne denarju, pa spet nastane problem, ker potem ne bo kaj za pokrast :)

  • vanč 16:53 12.oktober 2012.

    Samo DIALOOOOOG .-samo dialooooog,kaj bo pa zmanjkalo pa bom jaz doplačal.S svojim dialooogom sem prepričan da zmoremo, KAJ?Sami srati.

  • vanč 16:53 12.oktober 2012.

    Samo DIALOOOOOG .-samo dialooooog,kaj bo pa zmanjkalo pa bom jaz doplačal.S svojim dialooogom sem prepričan da zmoremo, KAJ?Sami srati.

  • Darko 15:43 06.oktober 2012.

    Tovariš predsednik ne verjame v nič kar je res, samo v bleferje tipa janković in strice za katere vemo vsi samo predsednik ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.