Slovenija
316 ogledov

TV oglasi: Tujcem večinoma opozorilo, Slovencem denarne kazni

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar care
    care 12:36 11.november 2016.

    Kdaj boste kaznovali kabelske operaterje zaradi zatemnitve programa.Ko je ista tekma na TV SLO in HTV slika hrvaške televizije ni zatemnjena,ko je pa ista tekma naŠPORT KLUBU in HTV pa hrvaško televizijo zatemnijo.Po moje je kriv ŠPORT KLUB.

  • allstarr111 17:20 11.november 2016.

    Sej tudi konstantni refresh web strani (osveževanje) pomeni podobno, ker ko se stran osveži spet popušiš reklamo :) in to počnete že skor od začetka. Čeprav mene ne moti preveč, je pa nadležno ko kej pišeš greš vmes scat al ...prikaži več pa kavo kuhat kot zdele in ti vmes zgine vse kar si napisal :) Reklam pa tko ne vidim imam vse blokirano že na prevem routerju in ne pride čez nič

  • Rumeni 08:38 11.november 2016.

    Žurnal bi moral dobit kazen. Toliko reklam, kot jih spravijo tukaj med/pod članek je težko preseči.

  • Rumeni 08:39 11.november 2016.

    Bog ne daj, da imaš še zvočnike vklopljene ;)

  • Božidar Dinič 08:53 11.november 2016.

    tako je rumeni dobesedno lahko porumeniš od jeze

  • pesnik51 09:07 11.november 2016.

    točno tako .. zadnjič sem nekaj eksperimentiral in sem odprl zurnal brez Adblocka .. sploh nisem prepoznal strani

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:44 11.november 2016.

    Bravo! RTV pa sploh ne bi smela imeti niti ene reklame, ker je plačana in državna.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:45 11.november 2016.

    Itak... jst ga mam že zaradi tega, ker nočem da bi fasala kak virus - nikol ne veš kaj se skriva za oglasom sploh če klikneš nanj pomotoma.

  • asmas 13:25 11.november 2016.

    tudi meni adBlock "poradira"vse vsiljivce".Na svet 24 zaradi tega sicer ne moreš komentirat samo raje sem brez možnnosti komentiranja kot pa da mi vsiljujejo reklame in nagnusne oglase

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:59 11.november 2016.

    Tudi jaz sem za hec po dooooolgem času izklopil adblock. Katastrofa! Vsa čast tistemu, ki je adblock naredil!

  • ode 13:58 11.november 2016.

    Poleg tega, da so reklame prepogoste, so tudi negledljive. Posebno tiste, ki reklamirajo svoje oddaje tega kanala: bliskovita menjava kadrov, vmesni svetlobni bliski, migajoča kamera itd. Po istem kopitu so narejene tudi njihove oddaje. Kažejo samo obraze od blizu z ...prikaži več nihanjem kamere, vmesni bliski so izredno moteči. Razmišljam o ukinitvi teh programov.

  • ode 14:03 11.november 2016.

    Izjema sta programa DaVinci in CBS reality, ki se ju da še kolikor toliko znosno gledati, a tudi že predvajata negledljive oddaje.

  • Rozman 13:44 11.november 2016.

    Super. Ti bi imel vse zastonj, neda? Pa ti hodi v službo, da ne boš dobil plače, ker si bodo ljudje umislili nek block pred storitvami, ki jih ponuja tvoja firma in iz česar potem nakazuje plačo. Vse nekaj stane ...prikaži več in če te nek oglas butne v glavo, to še ne pomeni, da si moral zato karkoli plačat. Nič ne gre iz tvojega žepa, kot gre verjetno iz mojega, da imaš ti službo. Sicer bodo pa kmalu vse svetovne spletne strani, vključno z našimi, blokirale dostop vsem, ki uporabljajo adblocke...pa da vas vidim. Sploh pa, kaj bi razlagal človeku, ki ima v zgodovini brskanja svet24

  • Avatar Leon
    Leon 09:01 11.november 2016.

    V Sloveniji imamo ob rumenem tisku še rumeno RTV ! Nacionalka nam nenehno sporoča ,da je naše zdravstveno stanje zelo slabe ,če ne bomo uporabljali farmacevtskih izdelkov proizvajalcev XY ali vložkov znanega proizvajalca ...............Reklamiranje farmacevtskih proizvodov ,alkohola ,cigaret bi morali ...prikaži več prepovedati saj gre za izdelke škodljive za zdravje . Enako bi morali prepovedati reklamiranje prehrambenih izdelkov ...ampak naša gnada pozablja ,da istočasno opozarja na debelost mladih ,ki je kritična .

  • allstarr111 17:26 11.november 2016.

    rozi to si pa ti mal pomešal, a jih je narod prosil da začnejo izdajat brezplačnik in kasneje njega ukinejo ker je na spletu ceneje izhajat, smes me pa posilit z reklamami do te mere da si prisiljen uporabit eno ...prikaži več od rešitev za blokiranje ali celo nastaviš omrežje da ne spušča čez kar ti ne paše.

  • abyx 17:15 12.november 2016.

    v bistvu je enačba kar enostavna, več kot utrujajo z določeno reklamo, več nam gre na živce in manj je možnosti da bi dotičen izdelek kupili...

  • eosss 09:02 11.november 2016.

    AdBlock reši vse probleme, meni se na tejle strani ne prikaže niti en oglas (no, mogoče se tu in tam kakšen "izmuzne" filtru, ampak to se zgodi zelo redko)...

  • muffin 14:21 11.november 2016.

    Adblock je nastal ravno zato, ker oglaševanje postaja vse bolj vsiljivo. Danes smo prišli do točke, ko temu lahko rečemo oglaševalsko posiljevanje. Če bi spletni portali imeli normalno mejo, ne bi bilo potrebe po adblocku. Adblock ni obstajal, ko so ...prikaži več oglasi imeli rezerviran ''levi in desni pas'' na spletni strani. Danes prideš na žurnal in ti vse sveti kot v kazinoju, prekrije ti cel ekran in bognedaj, da imaš vklopljen še zvočnik. Pohlepnost vas je pripeljala do tega, da od takih kot sem jaz, namesto, da bi dobili vsaj nekaj prihodka, ne dobite več NIČ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.