Slovenija
187 ogledov

TV3 le še do konca marca

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Rossi 09:52 04.januar 2012.

    Prav imajo, ne vem zakaj mora ves denar od naročnine iti RTVS, Program je gnil, gleda tako ali tako noben. Ne vem zakaj ne delijo denarja od naročnine glede na gledanost.. Kje je pa tukaj konkurenca ko se jih ne ...prikaži več vem koliko baše na naš račun

  • jurij 10:24 04.januar 2012.

    Ostali nam bodo samo še Mario Galunič, Mojca Mavec in Miha Šalehar.

  • ZasekaMož 11:03 04.januar 2012.

    Prav nič ne bom pogrešal. Ne vem, če sem TV3 v petih letih gledal 10 min. :D

  • Bučka 12:45 04.januar 2012.

    Škoda!!! Kaj nam zdaj še ostane - ta kapitalistični POP TV?? Žalostno!!

  • 1111 14:08 04.januar 2012.

    ...kdo pa je Mario Galunič???

  • puksicd 15:29 04.januar 2012.

    Prav imaš TV SLO je na previsokem nivoju, da bi jo takšni, ki so imeli v šoli same cveke (1111), sploh lahko dojeli. Kaže, da TV sodiš samo po filmih in resničnostnih šovih, kar je - smešno in žalostno obenem.

  • sonja 18:35 04.januar 2012.

    Čeprav zlo mal gledam tv, bi rajši da TV SLOugasne in še plačevat moram to sr......, sama negativa, politika... na tvslo.Bi bilo najbolj enostavno da zakodirajo programe...in tistemu ki plačaš tudi gledaš.

  • raviotar 21:13 06.januar 2012.

    btw med njimi tudi POP TV. In da, opisana taktika je povsem resnična in še mal hujša (v stilu mi pri vas, če vi pri nas, če ne pa gremo drugam).

  • Teja Škarja 20:21 14.februar 2012.

    pa dej nemorte no... pomislte d so na tv3 zmer same najbolše serije: NCIS, Havaji 5.0, Laži mi itd... kok ste smotani noooo -.-''''''''

  • 1111 14:17 04.januar 2012.

    ...res žalostno, če pogledamo kaj nam ponujajo kabelski operaterji je groza...več ali manj programe iz satelitov, kjer so zastonj odjemi, vse kar je plačljivo, pa kodirajo oz. imajo neke bedaste pakete, da se smeješ, pa domov klicarijao, če bi se ...prikaži več naroču...recimo POP (to kar predvajajo na POP, smo gledali pred leti...) TV3 ni bil slab...ampak,to je politika...mislim, da se bo ponovno splačalo dajat antene na strehe......TV SLO pa sploh ni omembe vredna...to hišo bi bilo potrebno zapret, sramota!

  • Simon Stegel 01:26 05.januar 2012.

    Ni cisto tako. Od vecine programov se placuje licencnina in retrasmisija. Dolocene je potem potrebno (bilo) celo zatemnjevati zaradi avtorskih ppravic. Nic od tega ni v interesu operaterjev, vendar so primorani v to. TV3 je dober program. Poznam ljudi tam ...prikaži več in vsi so odgovorne in dobre osebe. Zal mi bo ne vec poslovati z njimi. Nikoli niso pozrli besede, fantje v PRO+ pa skoraj vedno!

  • Urko 14:58 04.januar 2012.

    Problem ni v tem, da bo manj programov, ampak v tem, kaj se lahko gredo eni mediji v Sloveniji. Oglaševanje in popuste pri njih pogojujejo s tem, da se oglaševalec drugod ne sme pojavljati. Sicer popusti odpadejo. Drug problem pa ...prikaži več so podkupljene oglaševalske agencije, ki vso to svinjarijo podpirajo. Budgeti gredo v največji meri na Pro Plus.

  • kvazistrokovnjak 22:13 04.januar 2012.

    Spoštovana avtorja,zelo sta me nasmejala!Očitno ne ločita med skrbniškim in skrbnim pregledom. Toplo priporočam šnel kurz iz osnovnega poslovnega izrazoslovja. Sedaj pa hitro popravit!Do takrat pa obilo uspehov pri pisanju PR člankov. Sicer pa ...prikaži več greste verjetno sami po enaki poti... Pa lep pozdrav!

  • tomaz 10:05 04.januar 2012.

    V letošnjem letu se bo poslovila marsikatera TV hiša, ker enostavno prihodki ne pokrijejo odhodkov. Po drugi strani pa so pritiski in pohlep raznih združenj za zaščito avtorskih pravic tako močni, da se le tega enostavno ne da več pokriti. ...prikaži več. Subvencije iz strani države so usahnile, oglaševanja ni dovolj za vse, Sazas, IPF in po novem zakonu, ki velja od novembra lani pa še APEK. Tako, da je TV3 le ena prvih TV hiš v čakalni vrsti , ki bodo letos prenehala oddajati svoj program. Zakon nalaga samo obveznosti, ki vse bolj in bolj stiskajo zasebne TV hiše, na drugi strani pa od države ne dobijo nič, da bi lahko te obveznosti tudi pokrile. Oglaševalski kolač je premajhen, da bi se dalo od tega preživeti. Zatorej lahko upravičeno pričakujemo, da bo še kar nekaj TV hiš prenehalo z oddajanjem in, da je TV3 samo ena od prvih v čakalni vrsti.

  • doomchi 11:49 04.januar 2012.

    Pa ne me jebat, ta država pa res vse zjebe, še najbolši TV program... Mrš banda nesposobna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.