Slovenija
307 ogledov

Uber Slovenija: V Ljubljani bi Uberjeve avte prebarvali na belo-zeleno

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 17:20 18.oktober 2016.

    sodrga ste vi nacisti fašisti vas pa je treba poljat v hudo jamo in vas postreljat. NACIZEM IN FAŠIZEM JE NAJVEČJE ZLO NA SVETU. ! SMRT FAŠISTOM IN NACISTOM IN TRO POPOLNOMA VSEM !!!!!!!

  • dimnikar 08:51 18.oktober 2016.

    Na obali so ta vikend taksisti hoteli 20eur za 7km (preveril vnparej in se vljudno zahvalil za tak nateg). Tako da naj se konkurenca cimprej razpase po celi sloveniji.

  • Avatar čavez
    čavez 10:10 18.oktober 2016.

    Raje grem peš kod da se vozim s takimi neotesanci kot so naši Taksisti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:25 18.oktober 2016.

    "Pri nas so relativno nizke cene "Zakaj pa pol nategujete stare ženičke ??

  • Božidar Dinič 14:50 18.oktober 2016.

    a tehnične delaste pri amzs

  • Žurnalček 15:41 18.oktober 2016.

    Hvala bogu da se rešimo te južnjaške sodrge , ki se imajo za taxiste !

  • AnzeSmolej 17:07 18.oktober 2016.

    Uber ČIM PREJ v SLoveniastan!!! Sovražim yugo taxiste ki se niti malo ne trudijo da bi se prilagodili državi v kateri živijo in vsaj POSKUŠALI govoriti slovensko!

  • ode 07:05 19.oktober 2016.

    Že zdavnaj je bilo določeno a vedno nato iz "neznanega razloga" odloženo, da morajo biti vsi taxi avtomobili enotne, to je, bele barve.Do sedaj sem se v življenju peljal s taxijem približno 10x, a vedno brez taximetra - v ...prikaži več to me je vedno pregovoril voznik, češ, da bo ceneje in hitreje. A glej ga zlomka: nekajkrat sem preveril, koliko bi ista relacija stala s taximetrom - vsakič bi bilo ceneje, kot brez taximetra.

  • Ferluci 08:46 19.oktober 2016.

    Taxi mafija je v Sloveniji nadpovprečno močna in očitno ni volje, da bi jim kdo stopil na prste. Država pa spi, namesto da bi uredila javne prevoze. Hvala bogu, da se je pojavil Opti, recimo da bo uspelo Uberju pa ...prikaži večpa mogoče še komu drugemu...

  • Ferluci 08:48 19.oktober 2016.

    ..spet si pozabil na komuniste...bednik!

  • Ferluci 08:56 19.oktober 2016.

    Res je, pa še to je res, da edino ljubljansko letališče nima urejenega javnega prevoza do mesta. Takšno slabo povezavo, kot ga ima, nisem zasledil nikjer drugje - pa ne potujem tako malo. Celoten dovoz ljubljanskega letališča je dobesedno zabasan ...prikaži večn s taksiji. Očitno je neka politično - mafijska naveza, drugače tega prav gotovo ne bi bilo.

  • JT_Thomas 08:21 18.oktober 2016.

    So se ustrašili? Sam sem Uber uporabil že v nekaj državah in moram priznati, všeč mi je način, da ne poslujem z gotovino, vem za ceno vnaprej in kar je najboljše, vsi vozniki so bili veliko bolj prijazni, kot sem ...prikaži več imel s taxiji izkušnje v Sloveniji. Taxisti so pa ponavadi odiralci (taxi od Brnika do Ljubljane 50€????????????).

  • AnzeSmolej 20:04 18.oktober 2016.

    LoL, folk trosi naokoli razne fensi šmensi izraze, ki so trenutno popularni, zdraven pa ne raziščejo stvari, kot naprimer da fašisti so bili levičarji, komunisti so levičarji. Kakorkoli edina sodrga si ti Boris s svojim izražanjem. Mi pač ljubimo svoje ...prikaži veče in spoštujemo druge, ki se ne prilagodijo in ne spoštujejo domovine Slovenije!

  • allstarr111 21:26 18.oktober 2016.

    Pa kaj vi mislte da če bo Uber da bo pripeljal bataljon kulturnih in prijaznih taksistov ki bodo govorili perfektno slovensko ?Ne bo, za uber bo vozila ološ ki je do zdaj delala že pri vseh taksi firmah ...prikaži več in ga noben več ne mara zaposlit, TE bodo vozili za UBER. Je pa neki res da vse kar je več od 5 eur po Lj in tudi okolici je čiti nateg, cene bi imel nemške folk pa nima niti za trolo plačat, in pol prevozniki pizdakajo da se ne splača, sevede se ne če si predrag.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.