Svet
5745 ogledov

Udarec za rusko floto

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dusan12 08:55 14.april 2022.

    Zelenskemu so šteti dnevi, prišel bo trenutek, ko ga bo sam Ukrajinsski narod obesil najmanj za jajca.

    • AnGus 10:03 14.april 2022.

      On jih vsaj ima, ti si pa malo brezjajčno zmene...

    • Ender3 14:30 14.april 2022.

      Zelenski je populist, vodi propagando, ki jo plačujejo ZDA.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 18:50 14.april 2022.

      Zanimiva izjava, kot da se bloki sami podpirajo in 5 mio ukrajincev odšlo v turizem po EU! Cesti tam! Upam da ti ne pridejo pred vrata!

  • Avatar Novak82
    Novak82 09:06 14.april 2022.

    1K Ukrainian Troops Surrender in Mariupol - SLAVA RUSIJI

    • AnGus 09:59 14.april 2022.

      https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html?m=1

  • tlacan 09:37 14.april 2022.

    Skoraj cel svet proti Rusiji - na Ukrajinskih tleh. Rusi še vedno uporabljajo večinoma konvencionalna orožje, kar nakazuje, da si ne želijo nepotrebnih civilnih žrtev in ne verjamem trudu, da se jih prikaže drugače. Verjetno jim bo nekega dne dovolj ...prikaži več in bojo zadevo zaključili na hitro pa bo res nikogaršnja zemlja. Sramota za Ameriko, da Ukrajinci z njihovim orožjem in armado plačancev (da ne uporabim gršega izraza), izgubljajo vojno. Američani pač trudijo, skriti svoje "packarije".

    • jakec1575 09:46 14.april 2022.

      bi te rad videl gvorit isto, ko bi italijani vdrli na slovensko zemljo in trdili, da branijo italijanski interes. rusisti ste zblojeni. Putin je imel 100 drugih opcij pa jih ni izkoristil. Ukrajino je silil, da se pogaja s proruskimi ...prikaži več placanci. To je kot bi Madzarska rekla, da se mora Slovenija za svoje ozmelje pohgajati z madzarskimi nacionalisti. priblizno isto. Ker mu je to odgovarjalo, da je lahko uresnicil svoj otroski cilj. Putin nikoli ni zelel uresnicitev Minska I in II.

    • AnGus 10:02 14.april 2022.

      "...da si ne želijo nepotrebnih civilnih žrtev..." Tisti, pobiti v Buči in drugod, pa so se sami zvezali, ustrelili v čelo in nato zagrebli v pesek?! Glede na svojo zombi logiko bi naš Tlačan verjetno še res bil sposoben kaj takega...

    • popokatopetl 10:08 14.april 2022.

      Žal ni variante da rusko vlado in vojsko opereš krivde za agresijo in nasilje. Kar se provociranja tiče so gotovo pomembno prispevali tudi ukrajinski nacionalisti, pa tudi Ameri ki jih podpirajo. Putina in njegovi so očitno nesposobni, da bi Rusijo ...prikaži več postavili pokonci na kakšen spodoben način, svetlika se jim da bi s prehodom na obnovljive vire v 30 letih postali svetovno irelevantni, ampak to nikakor ne pomeni da je agresija opravičljiva poteza.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:09 14.april 2022.

      AnGus....Ne, niso se sami pobili, pač pa so jih ukrajinski "čistilci", ki so prišli, ko so se Rusi umaknili..Ti so postrelili vse, ki so vzeli od Rusov humanitarno pomoč...Zelenski je posebej poudaril, da za kolaborante z Rusi ne bo nobene ...prikaži veče milosti...Toliko o tem, zarukanci zaslepljeni..

    • jakec1575 10:17 14.april 2022.

      jao luckyss. ruski vojaki so priznali posilstva in nasilje na telegramu. dej poglej malo na svez zrak.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:21 14.april 2022.

      Jakec naivni, kje spiš, da te ne ukradejo ;))

    • Ender3 14:43 14.april 2022.

      tlacan 👍👍👌👏👏

    • Idioti 09:08 16.april 2022.

      Jakec , pa dej prečitaj od Žukova Kurska bitka , pa zraven še Stalingrajsko ! Potem ti bo vse jasno kaj in kdo je Rus !

  • Avatar luckyss
    luckyss 09:12 14.april 2022.

    Po 50 dneh in stotinah milijonov vojaške pomoči, prvi uspeh Ukrajine... Ampak naj držijo pesti, da je potonila zaradi ruske krivde, kot to sami trdijo, torej požara in posledično eksplozije municije.....Če so zaslužni Ukrajinci, bo to pomenilo verjetno krvavo maščevanje ...prikaži več Rusije, to pa lahko spet poveča možnost, da spopad eskalira v novo in verjetno zadnjo svetovno vojno..

    • jakec1575 09:19 14.april 2022.

      Bluzis. Bojo pa v donbasu obpji umiral. Zaradi psihotov

    • zdrej 13:08 14.april 2022.

      Zanimivo, Rusi pravijo da je zagorelo. Ampak oba scenarija sta za Ruse slaba. Če je zagorelo, je nekaj konkretno narobe pri Rusih. Če so sesuli Ukrajinci pa zopet ni kaj prida dobro za Rusijo. Bolj verjetno je ta zadnje, ampak, ...prikaži več ker je to precej negativno za Ruse, pač terajo propagando in laži. Ma saj to ni nič novega. Sem danes videl, kako so prikrili eksplozijo rakete za vesoljski program.

    • Ender3 14:27 14.april 2022.

      zdej, gre tudi za psihološko vojno, kjer prednjači Ukrajina in zahod. Nam se prikazujejo bolj cenzurirana dogajanje.

    • zdrej 15:21 14.april 2022.

      @Ender3 Torej praviš da Rus njet lažov?

    • jakec1575 19:14 14.april 2022.

      Rusi imajo resne tezave z logistiko in manjkom vpjaskih kamionov.

    • Idioti 08:56 16.april 2022.

      Jakec @ ne bodi smešen in ne zavajaj se z začetno nevojno od strani Rusov ! Z Moskvo so maske padle ! Naciste je treba enako dokončno poraziti, kot Nemce v II. vojni ! Za Ruse ni druge možnosti , ...prikaži več , kot da zavzamejo Vzhodno in Južno UA in proglasijo novo Državo ! Ker se sami Ukrajinci niso rešili golazni , ko so jim Rusi prišli v Bratsko pomoč , se jim je zgodilo in kar se dogaja sedaj ! Tudi Hitler se je boril do zadnje podrte hiše in zadnjega Nemca !

    • zdrej 16:22 16.april 2022.

      Tako je, Rusi imajo že desetletja problem z logistiko in vzdrževanjem. Imajo ogromno tehnike, in velik del te ne deluje ali pa so deli kanibalizirani oz. pokradeni. Vzdrževanje je na nizkem nivoju. Ampak ker so velesila, je treba iz minimalnega ...prikaži več narediti veliko, da se ohranja slika velesile. @idioti Nacizem se pa se je rodil iz česa?

  • Avatar Mark035
    Mark035 08:33 14.april 2022.

    Novica, da se je predalo več kot 1000 ukrajinskih barab, pa ni pomembna? Rusija zmaguje in to na vseh frontah.

    • jakec1575 09:23 14.april 2022.

      V posiljevanju in pobijanju civilistov se najbolj ob 15k mrtvih sibirskih naivnezev

    • alen009 09:30 14.april 2022.

      Jakec, podpis!!!!!

    • popokatopetl 09:56 14.april 2022.

      Vse skupej je bolna vojna propaganda.

    • Toma 13:46 14.april 2022.

      Ti pa si za norce, pa še na sliki si zelo luštkan!

    • Ender3 14:50 14.april 2022.

      Komentarji trolov so bedni, ker jih pišejo v prikletnem bunkerju ob slabi hrani. Oni igrajo svojo propagandno vojno, ki jo vodi veliki vodja. Še 10 dni...

    • Toma 07:15 15.april 2022.

      ...pa bo spet strah in trpet rdečkarjev zmagal!

  • jakec1575 19:14 14.april 2022.

    Iz te ladje so raketiral odesdo redno. Popusila je.

  • Idioti 09:17 16.april 2022.

    Jakec , UA priznava , da je padlo od 2000-3000 UA vojakov Pazi ne ve kolko svojih vojakov je padlo !!!!!! To pomeni absolutni kaos v Armadi ! Pa kaj nas briga kolk jih je padlo !! Interesantno je pa ...prikaži večpa to , da ta njihov raspad sistema , točno ve in se ukvarja s tem , kolko Rusov je padlo - po UA evidencah tko ene 20.000 - in se s takšno konfuzijo v Armadi še hvalijo ! Medtem še trdijo , da Rusi ne vedo kolko njihovih je padalo , iz članka je pa razvidno , da oni še za svoje ne vedo .

  • Idioti 09:15 15.april 2022.

    Če sedaj Rusi z Kinđali ne potopijo ORK ROYALA in še ene britanske križarke , niiso nič naredili ! Kako to izvesti ? Podariti Afganistanu MIG 35 in Talibanom ponuditi drugi sedež v MIGu 35 ,z edino nalogo , pritiskati ...prikaži več na knofe , ko se mu zaukaže !

  • alen009 09:31 14.april 2022.

    rd2 in Toma, podpis!!!!

  • Toma 08:23 14.april 2022.

    Bravo!

  • jakec1575 09:18 14.april 2022.

    A te rusi sploh znajo kaj sami naredit? Motorje za tanke jim delajo ukrajinci, za dele motorja raket tudi, krizarke ocitno tudi. Ni cudno, da se zatekajo k robi hamasa

    • jakec1575 09:18 14.april 2022.

      Del avionike letal tudi

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:55 14.april 2022.

      Mi tudi delamo npr. luči za Mercedes, pa nismo zato nič manj zarukani v avtomobilski industriji.. "Lon posle" pač daš vazalnim državam, kjer je delovna sila cenejša...

    • jakec1575 11:59 14.april 2022.

      E stari moj spet brcas v temo. Bdp na prebivalca je ukrajini prerasel ruskega realnega. Ruski vojakci kradejo vse. Do zadnjega vijaka. Ruspm so transibrsko zahebane dele gradili vzhodni nemci. Ker rusi pac ne znajo dolocenih reci. Ukrajinci so v ...prikaži več sz bili pomemben tehnoloski kader.

    • Idioti 12:23 16.april 2022.

      To je pa vse, kar je mogoče res v proizvodnji za trg ! Samo več ne , ker jim bodo Rusi stroje odpeljali za Ural , kjer jih več nobeden ne bo našel . Drugi dan so s padalci zavzeli ...prikaži veči ANTONOVA . Le zakaj le zakaj ! Važni so samo načrti , stroje lahko kupiš !

    • Idioti 12:26 16.april 2022.

      Motor mojega tanka je prebil tesnilo na glavi po 65 m/h . Takrat sem prvič videl kaj je to 12 lukenj s po 1000ccm vsaka !

  • rd2dmk2 08:38 14.april 2022.

    no marko035, jest upam da se vojna hitro konča, pa da ruski zmagovalci pridejo na zaslužen dopust v slovenijo.. pa še bolj upam da vsi k tebi .. da boš imel čast spoznat te krasne osebke...

    • ico8 09:47 14.april 2022.

      Moznosti in prostora za prevoz bodo imeli kar precej na razpolago. 150 000 tovornih vagonov stoji praznih in neuporabljenih zaradi blokade po celi Rusiji! Torej: Eno flaso Vodke po vagonu, pa gremo proti Vrsicu k masi! PS.: Vodka ima tudi ...prikaži več prepoved izvoza iz CCCP-ja!

    • Idioti 09:25 16.april 2022.

      Rusi pridejo, ti pa v izgnanstvo , ker se jih očitno preveč bojiš ! No vidiš mene so izgnali iz ČSSR , ker sem karikiral -zajebaval Rusko patrolo - ko sem paradiral njim za hrbtom , pa me je nekdo ...prikaži večdo iz hotela Palas v Tatranski Lomnici videl in me naznanil leta 1974. Jaz se jih pa nič ne bojim . Tud ćetnike sem zajebaval na njihovem terenu, sam me niso odkril .

    • rd2dmk2 09:38 16.april 2022.

      uh, kaki junak. verejtno danes kažeš osle putinu ( v temi svoje kleti ). bom pa povedal takole, ker sem imel opravka s turisti.. večina čehov, slovakov in poljakov so pujsi svinski, ki jim delajo družbo francozi in španci. tem ...prikaži večm je mar samo njihova rit, pa če bi zadnjo očnico srečali, bi jo poteptali, samo da bi lahk žrli in srali. dalje izraelci , ga nočeš imet za gosta in potem rusi..ima nekaj dolarjev in je bog...sicer pa gledaš 5 minut posnetkov z ruskih cest, pa veš pri čem si.

    • Idioti 12:58 16.april 2022.

      Sem za zmago Rusov. Bog nedaj, da bi kazal osle Putinu Slov. carju . In med Slovani mora nekdo narediti red ! Germani in ostala belosvetska svojat se nam pa smejijo , ko se med seboj uničujemo in VRAČAMO v ...prikaži večv razvoju za 10,20,30 let nazaj ! To je žalostno ! Vprašanje. Italija želi nazaj cono B in cono C ! USA se bo sigurno spustila v vojno z Italijo , No in če si si na to vprašanje odgovoril normalno , potem lahko zaključiš , da je Rusija edina , ki je garant obstoja SLOV. OZEMLJA .

    • ico8 17:12 16.april 2022.

      Idi.., tebi se ni potrebno vracati nazaj, ti si vedno v hostni zemljanki!

    • Idioti 10:04 18.april 2022.

      Ico 8 let @ Vidiš , takšne odgovorkje na zastavljeno vprašanje dajejo samo umsko omejeni ljudje ! Postavil sem bvprašanje vsem in če nimaš odgovorja na to , razumem umske invalide , je bolje da si tiho , če pa ...prikaži več si prišel do odgovorja , pa ti resnica ne odgovarja in zaradi tega žališ druge, si pa zraven samo še kup dreka !

    • rd2dmk2 15:06 18.april 2022.

      ja idioti, imaš prav rusija je garant za slovensko ozemlje. ampak brez slovenskega življa, to ti pa jest garantiram. če misliš da nimam prav, preveri kateri dve zahtevi zahteva Putin od svoje vojske. tud jest vem in mi je jasno, ...prikaži več da noben agresor ( pa tudi branitelj ne, se ne bo vmešal za nas , da bi slovence a slovenskem obdržal. sicer pa idioti, pokazal si svoje junaštvu, pa ga daj še enkrat, sam zdej pa tako, da te bo kdo videl.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.