Pod streho /pod-streho/na-vrtu
6323 ogledov

Uf, kakšna globa vas čaka, če brez dovoljenja posekate smreko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:19 27.december 2023.

    V enem prispevku delate reklamo da kupujemo domače smreke,tle pa strašite,da je škoda smrečic,pa kaj je z vami a ste vsi prf

  • Avatar luckyss
    luckyss 09:07 11.december 2022.

    Itak je nonsens, da lahko vsak nabira gozdne sadeže v zasebnem gozdu, če imamo državnih dovolj v te namene. In nikoli nisem nikomur očital nabiranja kostanja ali gob v mojem gozdu, če se je obnašal dostojno....Ste ga pa najebal, če ...prikaži več vas zalotim z odsekano smrečico...boste po slamici konzumirali novoletno večerjo...če boste imeli srečo..

    • Kmodri 13:42 11.december 2022.

      Mi imamo tudi gozd. Obiskovalcev gozda, ki nabirajo gozdne sadeže nas ne motijo. Moti pa nas, da vsako leto izginejo smrečico. Pa to, da se gozdar obnaša kot, da je gozd njegov!

  • Avatar lopov
    lopov 08:32 11.december 2022.

    Jaz v državnem gozdu lepe posekam pa dam lažne etikete gor in prodam na tržnici v Ljubljani pa še me nikol nišče ni vpra#al od kje so..

  • drecos123 09:39 11.december 2022.

    jaz sekam v gozdu pa se ni bilo nič ker pri nas so nesposobni

  • Boschtjan Zupanchich 18:08 11.december 2022.

    Ja, te Neumne Poganske običaje Bomo Kmalu Vse Odpravili !!! ! !!! Aleluja !!! ! !!! :-) Mir naj vam bo do tedaj :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.