Jap, taprav Sluvenc he,he
Ni, ker je Srb, isto kot Dončić. Slovenci nimamo kakih dobrih košarkarjev za svetovno špico.
Seveda, Kljusta je treba zamenjati...
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Jap, taprav Sluvenc he,he
Ni, ker je Srb, isto kot Dončić. Slovenci nimamo kakih dobrih košarkarjev za svetovno špico.
Seveda, Kljusta je treba zamenjati...