Avto
148 ogledov

Ujeli dvakrat več goljufov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 15:14 05.november 2013.

    Pokradeno.

  • YASSIR 15:55 05.november 2013.

    Zanimiva povezava če koga zanima katera delnica je v 5 letih pridobila več kot 10000%pojdite na spodnji linkhttp://www.denarinfinance.com/?page_id=36in na vrhu tabele v stolpecu 5L kliknite na puščico navzdol in se bo sortiralo enako velja za ...prikaži več ostale borze ki so na spletni strani

  • Ziher 17:01 05.november 2013.

    Leto ima 365 dni+en prestopni dan na vsaka štiri leta. Če delim znesek 160 milijonov €, na 365 dni v letu, zavarovalnice dnevno izplačajo 438.000€. Ne se hecat, kdo to verjame?

  • nobilis 19:46 05.november 2013.

    Če so v to statistiko uvrstili tudi moj primer, ko so mi odobrili samo 2/3 škode. Potem verjamem da barabe iz Triglava vidijo v vsaki stranik zločinca. Zato sem z veseljem presedlal na drugo zavarovalnico, prav tako vsi domači in ...prikaži več pa še 50 službenih vozil se že počasi seli drugam. BrAVO triglav.

  • Avatar čavez
    čavez 14:19 05.november 2013.

    Pa enkrat spregovorte tudi o vaših goljufijah, katere so mnogo večje kot samo 160 mio. evrov

  • Stojan Gabrijelcic 15:04 05.november 2013.

    v Sloveniji je okoli milijon vozil,če zavarovalnica pobere na vozilo tristo eur to znese kar lepa številka,če je vsak dan trideset karambolov je to na leto je to nekaj več kot deset tisoč trkov,če ima vsak avto deset tisoč eur ...prikaži več škode kar verjetno ne drži, to znese sto milijonov kje je pa ostalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.