Zdravje /zdravje/aktualno
15284 ogledov

UKC Ljubljana: Pismo zaposlene: Glavna sestra si dovoli neverjerjetne stvari in ukazuje zdravnikom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • satir 11:33 24.januar 2019.

    Tudi v Valdoltri so imeli podobno, celo na direktorsko mesto je ciljala, na srečo so jo le "skenslali". Eni so tako polni sami sebe, da so totalno neuporabni, samo za zgago in "dešpet".

  • sam50 11:18 24.januar 2019.

    Končno je hišnik dobil konkurenco-izgleda,da se stvari izboljšujejo....

  • Majazmaja 12:27 24.januar 2019.

    Tudi v gorenjski bolnišnici je bilo svoje čase tako. Glavna sestra strah in trepet vseh zaposlenih.

  • Avatar Leon
    Leon 16:03 24.januar 2019.

    Nemoj da ides mojom ulicom Riblja Čorba Ti me mnogo zezas i okolo svrljas, Bogami me ne znas pa ce da nadrljas. Zato nemoj da ides mojom ulicom, nemoj da ides mojom ulicom. Kupio sam pistolj od svercera, na crno, ...prikaži več na tebe cu rado da potrosim zrno. Stvarno nemoj da ides mojom ulicom, nemoj da ides mojom ulicom. ne, nemoj, stvarno nemoj, ni u ludilu nemoj mojom ulicom! Mozes da me tuzis za ozbiljnu pretnju, ali ipak pazi kad podjes u setnju. Tada nemoj da ides mojom ulicom, nemoj da ides mojom ulic

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.