Magazin /magazin/vip
30266 ogledov

Ula Furlan: Po poskusni dobi konec z novo službo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 08:24 06.maj 2022.

    Očitno po novem "dati na čevelj nekoga" pomeni iskati nove izzive :)

  • oneh 08:58 06.maj 2022.

    Pričakuješ da boš prejemal dobro plačo, pol pa barabe grde, od tebe zahtevajo, da bi za to plačo tudi kaj naredil zanje in ne le zgolj zase. Le kako lahko sploh pomislijo na kaj tako groznega?

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:35 06.maj 2022.

    Ula je nekoč v nekem intervjuju povedala: "Ne vem, ali bi zmogla delati od osmih do štirih in potem delati še vse drugo, kar me zanima. Delala sem že v Kinoteki, na agenciji Luna, na Delu, v pisarniških službah, ki ...prikaži več so se redko končevale ob štirih, ampak bolj pozno popoldne, kdaj celo pozneje". Ker malce poznam delo in obveznosti zaposlenih CUK kino Šiška, mi je bilo jasno, da Ula Furlan tam ne bo dolgo zdržala. Dejstvo je, da freelancerjem redna služba, ki tako ali drugače omejuje ne odgovarja!

  • Avatar pantani
    pantani 07:42 06.maj 2022.

    Raje napišite,da zna prodajati samo meglo, zato ji pa niso podaljšali!!!

  • Dusan12 09:14 06.maj 2022.

    Ula ima smolo, ker ni šla po maminih, kar je druga basen, ….

  • Avatar Leon
    Leon 14:02 06.maj 2022.

    Odlična je za Instagramovko in bluzerko ...lahko celo kandidira za predsednico države .

  • Avatar Leon
    Leon 14:17 06.maj 2022.

    Vse "znane" Slovenke imajo skupni imenovalec INFLUENCARKA

  • miro8 17:06 06.maj 2022.

    To so sami lenuhi, ki delali ne bi, radi pa bi bili pomembni in imeli dobre plače. Pa kako naj bi bilo drugače, če je tudi njena mati taka.

  • jan631 18:14 06.maj 2022.

    Revica lena. To je prototip levičarja.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 21:40 06.maj 2022.

    Nekdo ji je ponudil zanjo boljše delovne pogoje in plačilo, pa je sprejela ponudbo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.