Slovenija
153 ogledov

Umik nemških programov s programskih shem

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sauromon 16:27 03.januar 2012.

    pa saj to ne moreš verjet :S

  • bydedy 18:06 03.januar 2012.

    ...najbolje da vse izklopijo saj tako in tako samo požirajo denar... :(

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:35 03.januar 2012.

    Pravite, da ste stari 28 obnasate pa se kot nacisticni upokojenec.

  • erikkk 15:35 03.januar 2012.

    Kaj ne razmišljajo znižat ??Morajo znižat mesečno naročnino za obdobje ko programov ni. Če naročniki za nekaj plačujejo polno ceno, operaterji pa za isto ceno odstranijo programe pomeni da si lahko razliko nekdo da v žep.Na ...prikaži veča mestu naročnikov bi zahteval znižanje naročnine ...

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:39 03.januar 2012.

    Televizijo danes itak gledajo samo se upokojenci, ki nocejo uporabljat racunalnika ali pa ce hoces pogledat kaj v zivo, pa tv hisa tega noce oddajat prek neta. Sicer pa jasno da operaterji kradejo na polno. Na Discoveryju reklame - potem ...prikaži več pa zaracunavajo dodatno narocnino. TV ne hvala - ze zdavnaj.

  • enola 19:42 03.januar 2012.

    V obdobju Jugoslavije si lahko tam gledal samo risanke. Sicer pa, a ti 3 programi ponujajo kaj več? Ne bi rekel. Ti si samo navajen in razvajen. Nekateri gledajo to, drugi gledate spet drugo. Žal te je ta ukinitev prizadela. ...prikaži več Ampak, veš kaj... Pridi na T-2, boš imel te programe, imel pa ne boš Sportklubov (tega kar si človek, ki spremlja Premiere ligo res želi...)

  • Konstmat 19:30 03.januar 2012.

    Star sem 28let, od kar pomnim gledam PRO 7 in Kabel 1, ker SLO šalabajzerski programi in oddaje enostavno za moj okus niso prebavljivi. Gledal sem jih v obdobju Yugoslavije, samostojne slovenije, sedaj ko pa smo v odprti EU sredi ...prikaži več 21. stoletja, v razcvetu IT tehnologij, sedaj pa so naši veleumneži ukinli te programe, ker se ne znajo dogovorit za licenco...ali se sploh nočejo.Potem pa zahtevam znižanje mesečne naročnine, ker sem pogodbo podpisal za 125 TV programov in ne za 122! BANDA POKVARJENA, da ne morem drugače rečt.Ali pa so to že prve posledice rezultatov volitev? Bodo mogoče te 3 programe zamenjali s tremi yugo programi, da bo imel naš najverjetnejši mandatar večji nabor programov, ki jih bo lahko gledal in razumel!

  • Alpin 20:34 03.januar 2012.

    Res je ja. Važn da so programi celega balkana.. Hvala bogu, da se jih vsaj da izbrisat iz sheme. Plačevat jih pa niti približno ne mislim, če bodo res ukinjali take programe kot so PRO7 in Kabel 1..!!!

  • dusan72 21:57 03.januar 2012.

    Kolikor jaz vem je za tole kriva nefleksibilnost VGM in ne nekaj kar bi operaterji izbrali, da prikrajšajo svoje naročnike. Če se z nekom ne moreš dogovoriti na normalen način pač ubereš malo bolj "trdo" pot. Ali bo rezultat tega ...prikaži veča na koncu zbližanje dveh strani ali pa popolni razhod bo pa čas pokazal. Osebno nemško ne razumem in zaradi mene lahko tudi RTL pa še kaj eksotičnega (od francozov in madžarov do rusov in kitajcev) ven vržejo :)

  • 1111 17:24 03.januar 2012.

    ...glavno da so v programu francoska TV, ruska, neke brezvezne Arena...ko sem vprašal, zakaj imajo te programe je bilo rečeno, da je bilo na anketo to izraženo...spoštovani idioti Telemacha in podobni njim...imate programe, ki so na Astri in na še ...prikaži več nekaterih satelitih dosegljivi brezplačno...dajte že enkrat posredovat programe za katere naročnike prosimo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.