Ali ste pričakovali kakšen JUMBO plakat naštrancan v spomin na Janeza ?
Pokojninska blagajna mu je.....hvalžena...
Ender3 je tudi že prastar. Kdo bo skbel zanj, ker Sušnika ni več?
Ti plačani tlačan se kar Janeza drži za roke morda dobiš kak polisendvič već za koristno kletno opravilo..
Samo skrbelo me je zate. ti pa takole nehvaležno!
Bomo zastave spustili na pola koplaj , ker bil je resnično rdeče domovine sin, Rdečkar je bil komunajzer pa jebi ga en komunajzer manj ,, ena velik penzij več
hvala bogu en komunajzer manj
Kletni primitivec brez vzgoje in morale..Takšne ima Janša najraje za svojo propagando..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ali ste pričakovali kakšen JUMBO plakat naštrancan v spomin na Janeza ?
Pokojninska blagajna mu je.....hvalžena...
Ender3 je tudi že prastar. Kdo bo skbel zanj, ker Sušnika ni več?
Ti plačani tlačan se kar Janeza drži za roke morda dobiš kak polisendvič već za koristno kletno opravilo..
Samo skrbelo me je zate. ti pa takole nehvaležno!
Bomo zastave spustili na pola koplaj , ker bil je resnično rdeče domovine sin, Rdečkar je bil komunajzer pa jebi ga en komunajzer manj ,, ena velik penzij več
hvala bogu en komunajzer manj
Kletni primitivec brez vzgoje in morale..Takšne ima Janša najraje za svojo propagando..