Slovenija
12707 ogledov

Umrl je Matjaž Gantar

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lovebites 09:06 19.marec 2018.

    Umrl je eden izmed morilcev in unicevalcev SLO.S financnimi mahinacijami je podpiral golazen,ki so sesali drzavo in jo zjahali do konca.Torej je bil rabelj Slovenije. Je pa skrajno nekorektno,da ste vceraj cel dan posiljevali z islamizmom na naslovnici ,nakar ste ...prikaži več cez 5 minut izbrisali moznost komentiranja.Moje poste konstantno brisete.Napisem samo RESNICO.Se nekaj:vam je islamska skupnost vceraj placala,da nas islamizirate?Kaksen medij ste?Vi vsiljujete,mi pa ne smemo komentirat.Nismo v S.Koreji

  • kapibara1 13:03 19.marec 2018.

    Pravijo, da o pokojnih samo najlepš.. - Za to ne pišem ...

  • matej42 17:10 20.marec 2018.

    Nobene skode en loppv tranzicije manj.....ceprav o mrtvih vse dobro.....he he he.....

  • matej42 17:11 20.marec 2018.

    Nobene skode...en lopov tranzicije manj.....ta nebo vec kradel...he he he

  • OF 09:20 19.marec 2018.

    Ja Gantar bil je panker, žal pa te ideologije ni fural, se je raje podredil denarju. Lovebites če misliš na intervju z Nevzet Poričem bi tudi jaz dodal kak komentar pa ni šlo.

    • Lovebites 10:01 19.marec 2018.

      ZAL pa te ideologije ni fural???????Bi bilo boljse,da ne bi fural nobene ideologije,ce smo ze pri tem.Sta obe unicujoci. In ja,musli intervju smo komentirali,ko so videli mnenja bralcev,so se zbali in onemogocili poste.Da ne bi prislo slucajno prevec resnice na dan.

    • dragec 11:51 19.marec 2018.

      Kretena, ssdssovska

    • Lovebites 11:52 19.marec 2018.

      No no,tipicno.Kdo je omenjal SDS.Napisem samo DEJSTVA.

    • dragec 13:07 19.marec 2018.

      kreteni SSDSSovski

  • andrej84 12:15 19.marec 2018.

    Da vaju ni sram! Resnično me skrbi raven komuniciranja na portalih, kjer se očitno zbirate takšni, ki ne znate napisati niti enega kredibilnega komentarja. Pavšalno obsojate vsepovprek, brez kakršnega koli detajlnega poznavanja. Očitno nimate drugega dela kot je zlivanje gnojnice ...prikaži več po drugih. Matjaž Gantar je bil gospod na mestu, kakršnih v Sloveniji primanjkuje. Lovebites in OF bi lahko pokazala več kulture, iz pietete pa bi urednik lahko prepovedal komentiranje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.