Magazin /magazin/vip
389 ogledov

Umrl je Milan Belec iz šova Kmetija: Nov začetek

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 07:12 11.februar 2016.

    nisem spremljal tovrstne ponudbe TV hiše, sem pa presenečen da tako zgodaj umirajo ljudje, ki živijo v domačem okolju z domačo hrano in polni nasvetov.

  • leonardo 07:57 11.februar 2016.

    Ne vem sicer, zakaj je zgornji komentator dobil minus, ampak vedno bolj sem prepričan, da nima ne hrana ne okolje nič pri tem kdaju boš umrl. Usoda je pač taka. Umreš lahko ob najboljši oskrbi in najbolj zdravim življenjem. Se ...prikaži več je s tem pač treba sprijazniti. Gospoda ne poznam, ker tudi jaz tovrstnih šovov ne gledam, družini pa izrekam sožalje ob težki izgubi.

  • c1305166 11:42 11.februar 2016.

    Seveda v življenju stvari niso tako preproste. Hrana in okolje imate velik vpliv, a je še nešteto drugih stvari, ki vplivajo na življenje in smrt. Spodnji kometar pa ima minuse verjetno zato, ker se bere dokaj očitajoče (češ, poln nasvetov, ...prikaži več pa umre.. kaj so mu pomagali), pa je človek ravnokar umrl in mogoče takšna pametovanja niso v tem trenutku ravno primerna.

  • YASSIR 12:07 11.februar 2016.

    zanimivo je da je če se ne motim tudi pri POP TV .jevi kmetiji umrl mentor celo med snemanjem šova. 1 in drugo sezoo je oddelal v celoti potem pa je bil v kmetiji slavnih 2 tedna potem ...prikaži več ga pa je zamenal drug mentor.nikdar ne veš kdaj pride matilda ko pride pride v naši moči je živiš polno življenje in ko pride ta čas za odhod ne obžaluješ ničesar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.