Magazin /magazin/vip
18722 ogledov

Umrla balkanska turbo folk zvezda

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trbovlje 22:32 03.oktober 2017.

    Klementina!!! U imenu nase Azre-Donne i porodice molimo vas malo postovanja! Ako vam je sta duzna objavite da vam se plati? Srdacan pozdrav iz Bihaca !

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 23:32 03.oktober 2017.

      Žalostno je predvsem, da uredništvo tega portala dovoli takšne izjave kot jih je napisala bolna oseba z imenom Klementina. Res žalostno in vsega obsojanja vredno! Da vas ni sram v rit in glavo.

    • Trbovlje 09:12 04.oktober 2017.

      Kimberley -Echo Hvala vam.Bivsa Juga je taksna in drugacna ampak ce bi lahko kupila zdravilo za naso Donno ,za to bolezen verjemite da bi kupila.Ni valute na tem svetu da bi unicila to diagnozo. Vsaka od nas je mama,sestra ,hcerka,prijateljica,soseda ...prikaži večda itn...lahko prosimo da to ne docakamo. Hvala se enkrat in l.p.

  • ode 21:05 04.oktober 2017.

    Mica Trofrtaljka je pa še vedno živa.

  • Waltter 20:41 06.oktober 2017.

    Klementina8 - katastrofa od tvojega komentarja resnično. To ni nobena prevleka za za čevlje ampak samo vrečka za bruhanje - pa vidiš da je ženska na kemoterapiji. Pa da je mel tisti slovak v EU parlamentu čisto prav...

  • Klementina8 11:55 03.oktober 2017.

    Pa ta je res zmesana....si je snela polivinil iz cevljev,ki naj bi sluzil preventivno,ona pa mora pokazat retro adidas iz leta 87.Se vidi balkanska mentaliteta.A ma tale tut certifikat?

    • Avatar skeptik
      skeptik 12:44 03.oktober 2017.

      Klementina, v kateri fazi otroštva se je tebi življenje tako zalomilo? Vse možne modrosti poznaš, a mogoče tudi tega, da o mrtvih samo dobro? Malce pietete ti res ne bi škodovalo, vendar sta tvoj IQ in čustvena inteligenca močno podhranjeni kategoriji.....

    • Klementina8 13:00 03.oktober 2017.

      Joooj,res hvala na skrbi,ampak sem cist ok.Tako da dajte raje skrbeti zase in svoje mentalno zdravje.Vso sreco

    • Waltter 20:42 06.oktober 2017.

      Klementina8 - katastrofa od tvojega komentarja resnično. To ni nobena prevleka za za čevlje ampak samo vrečka za bruhanje - pa vidiš da je na kemoterapiji

  • Klementina8 11:47 03.oktober 2017.

    Donna Ares..seljacino ena.Lahko spremeni ime v Armani,pa bo se vedno seljacina iz bosne.A to je zato,da se slisi bolj fancy?Ne se hecat no.Pa se Donna,z dvema n.Sej ni res,pa je.

    • leonardo 11:55 03.oktober 2017.

      Mi lahko navedeš / v opravičilo svoji nesramnosti in podhranjenosti možganov/ vsaj en razlog za tvoj izbruh. Vsi umetniki po svetu imajo svoja umetniška imena. Zakaj bi si ga ne nadela prav ta?

    • Klementina8 11:59 03.oktober 2017.

      Ammmmm....a res moram odgovorit? In se nekaj:ne bom se opravicevala,nimam razloga.Hvala na skrbi,moji mozgani so ok,poskrbi zase.In ne pisi vec.

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 12:34 03.oktober 2017.

      Tako bolnega komentarja o neki osebi, ki je izgubila boj z rakom, pa že dolgo nisem prebral. Nekdo je nekoč zapisal:"Samo inteligentni ljudje premorejo pieteto!" Vi Klementina žal ne spadate med te.

    • Klementina8 12:41 03.oktober 2017.

      A ves,kaj je v eni pesmi od U2:Believe everything you read.Misljeno ironicno.Imam svoje mnenje,ti svojega.Mi ni vsec vsiljevanje.Ce pa ti kaj ni pogodu,brz v Severno Korejo.Da vidimo,kako dolgo bi se tam petelinil.Ne se trudit z nadaljnjim pisanjem komentarja meni.Napisala sem ...prikaži več samo svoja opazanja in mnenja.Pac njena cefurska mentaliteta.

    • leonardo 13:56 03.oktober 2017.

      Kaj ima smrt te ženske skupnega s Severno Korejo? Če že pisariš po forumih moraš pač sprejeti tudi kritiko. Tvoja dva prispevka sta taka, da bi te administrator mirne duše odpikal!!

    • Klementina8 14:17 03.oktober 2017.

      A lahko nadaljujes s svojim zivljenjem????Bo slo?Se vidi kratka pamet glede Severne Koreje.Ne da se mi vec,res ne.lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.