Slovenija
8701 ogledov

V spremstvu moža je šla umret v Švico, pred dnevi se je za vedno poslovila

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ecco 13:09 27.marec 2023.

    Počivaj v miru!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:33 27.marec 2023.

    Pogumna gospa! Slovenija se ne gre dotičnega posla, ker v njem ni dovolj denarja oziroma prostora za nečedne manevre. Če bi bilo, bi verjetno že orali ledino.

  • Avatar Lion007
    Lion007 17:45 27.marec 2023.

    Res zelo pogumna in topla gospa. Naj počiva v miru.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 15:49 27.marec 2023.

    Sam sem odločno proti uzakonitvi evtanazije pri nas. Kdor pa potrebuje pomoč pri samomoru, jo pa očitno lahko najde.

    • LukaMB 23:11 27.marec 2023.

      Jaz osebno bi to dovolil, pod pogojem, da če je nekdo dovolj zrel, da stoji za svojimi odločitvami in da si želi umreti zaradi neznosnih bolečin in je to dokazano, da si lahko skrajša težave po hitrem postopku. Pa seveda ...prikaži več mora biti starejši od 20+. Druga stvar pa je, da medicina res hitro napreduje in je prava škoda, da bi se ljudje za to odločili. Lahko pa da bi se čez nekaj let našlo zdravilo ali pa nov medicinski oprijem, ki bi te zadeve olajšal ali pa za vedno odstranil.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 23:37 27.marec 2023.

      Razumem vaše mnenje, sem pa prepričan, da bi z uzakonitvijo (pa tudi brez te se že, po mojem mnenju) evtanazije prihajalo do zlorab na tem področju. Seveda, da so v življenju težave, da človek obupuje, ampak nikoli ne bi smel ...prikaži več obupati. Smisel v življenju je, da se ne vdaš v usodo, ampak da deluješ v smeri, ki ti bo olajšala življenje. Pa četudi le malenkostno. Kar se pa zadnjega dela vašega zapisa tiče, se pa povsem strinjam.

    • LukaMB 23:43 27.marec 2023.

      Težko se je postaviti v vlogo človeka, ki trpi neznosne bolečine, vsega je lahko naenkrat preveč in če ni izhoda in trenutno ne obstaja rešitev tega problema bi to bilo samo trpljenje dan za dnem. Če je dokazano, da trenutno ...prikaži več nimamo rešitve za to in bi si stranka raje želela umreti kot dočakati čudežno zdravilo, je vedno bolje, da se jo vsaj humano uspava v tej švicarski kapsuli, kot pa da se vržejo pod avtobus ali vlak in podobno ter s tem uničijo življenje drugim, ki na to naletijo. Kaj pa vem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.