Svet
12131 ogledov

Umrli so objeti

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 12:40 24.julij 2018.

    Sožalje svojcem, grozno.

  • Pepe007 13:08 24.julij 2018.

    Grozno, kako velike številke. Mislim pa, da jim organizacija, obveščanje in infrastruktura očitno ne delujeta najbolje.

  • mph 18:50 24.julij 2018.

    Ne dvomim, da se bo kot skoraj vedno izkazalo, da so glavni problem namerni požigalci in očitna nesposobnost oblasti v hudi suši zaradi takih pa tudi zaradi naključnih požigov, reden nadzor, da se zatre požar v kali. Kazni pa so ...prikaži več absurdno smešne za take kriminalce.

  • jozicamurn 15:06 24.julij 2018.

    Težava so borovci s smolo, suho in neočiščeno grmičevje. Pred hišo namreč tega niso počistili in po večini starejših hiš ni več okupiranih in se je vse razraslo. Ognjeni zublji hitro zajamejo suhe stvari in posledice so katastrofalne. Tisti, ki ...prikaži več so zbežali v morje, pa so se zadušili pri samem plavanju, saj je bil preveč gost dim ko so prišli ven in so se dejansko zadušili. Katastrofa in žalost. Žal mi je ljudi tam in upam na najboljše v celotni tragediji.

    • Janez_53 16:12 24.julij 2018.

      Ah, bejž no, Jožica Murnova??? Pa menda nisi bila tam, da vse tako natančno veš?

    • asmas1965 18:54 24.julij 2018.

      se strinjam s "jožico" vsi bi kasirali za okolico jih pa boli kurac...ko pa pride do požara... smeti (plastika,suhe veje in ostale neočiščene smeti )zelo dobro gorijo, je pa najlažje izreči sožalje.delam po avstriji in nemčiji.NOBENE NAVLAKE OKROG KMETIJ...ko pa ...prikaži več pridem POZIMI ( ko ni listja na drevesih in grmovju)v zaledje našega primorja mi gre pa na bruhanje.V vseh mediteranskih deželah vključno s jadranskimi so v obalnih mestih domorodci največji pujsi kar se čistoče tiče.

    • asmas1965 18:59 24.julij 2018.

      primorci so tako leni da niti svojega dreka ne spucajo.zgovarjajo se na vročino...danes je tudi v sankt poltnu(Austrija) 30 stopinj pa imajo vsi pospravljeno okrog hiše....

    • jozicamurn 21:07 24.julij 2018.

      Janez_53, to so mi povedali prijatelji iz Grčije, kretenoid kretenoidni. Jaz jih imam od tam ti pa najverjetneje nisi svetoven, ker si zadrt kmetavz. Je vredu? Obstajajo ljudje, ki imajo prijatelje v drugih državah.

    • jozicamurn 21:12 24.julij 2018.

      Nova informacija od mojih Grkov (za kretenoida Janez_53): Najverjetneje gre za požigalca, turisti so ga posneli pri dejanju. Na internetu je video.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 04:45 25.julij 2018.

      Saj ne mores verjet, ha murnovka a, da imas prijatelje tudi v Grciji? Lepo to, jaz jih imam iz celega sveta pa se ne hvalim. In ce kdo nima prijateljev se zato ni zadrt kmetavz, je pac zadovoljen brez njih. ...prikaži več Sicer pa zalostno, da se pod taksnim clankom krega. Iskreno sozalje svojcem ... 😢

    • jozicamurn 14:44 25.julij 2018.

      ecipeci kretenoid2, to je bil odgovor na "Janez_53", ki je prvi začel provokacijo. A je tko kretenoid2 ecipeci musli-liberalc. Mrš.

    • LukaMB 19:39 25.julij 2018.

      Se kar strinjam z Jožico, je lepo napisala. Ne razumem pa nekoga kot je "Janez_53" in pa "ecipeci", ki jo obsojajo, ker ima pač prijatelje v Grčiji in je dobila informacije iz prve roke. Internet je postal leglo primitivcev, ki ...prikaži več nekoga obsoja, čeprav ima Jožica čisto prav in je argumentirala svoje mnenje (ali pa pač podala citat njenih prijateljev). Kaj ste pa podala vidva "ecipeci" pa "Janez_53"? Sam sem bil nekaj časa gasilec in se strinjam tako z Jožico kot z asmas1965. Bravo za komentar.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 02:11 31.oktober 2018.

      @LukaMB briga mene s kom se ti strinjas, zgleda si isti drek kot murnovka, za katero je clovek, ki ni "svetoven" zadrt kmet. A bil si gasilec sam nekaj casa? Zakaj ze? Se je za zamislit.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 02:23 31.oktober 2018.

      Ti murnov smrad, pa pazi na svojo zadnjo rupo, da ti kak musli-liberalc na zabije v njo kak kol (kaj drugega nisi vredna). Se pac vidi, da si osamljena, prepotrebna, zahojena, stara pi*da (aja ne lih cist osamljena, imas frende ...prikaži več v Grciji), ki cele dneve precepi na forumih v upanju, da najde kaksnega istomislecega. Mrš!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.