Slovenija
18103 ogledov

Uničujejo slovenski raj za "preobilne turiste na e-kolesih"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:26 03.april 2023.

    To bosta uredila Rupar in Vili ! Nič bat samo befel iz kleti čakata.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:46 03.april 2023.

    Ostati moramo zelena destinacija pa naj stane kar hoče! Magari da samo vse na zeleno pobarvamo. Butale!

    • Avatar Leon
      Leon 19:12 03.april 2023.

      Naravo kot je sedaj smo dobili v uporabo ,ki jo hranimo za naslednje generacije .To nikakor ni naša last.

  • tlacan 15:24 03.april 2023.

    Od kdaj je kolesarjenje po asfaltirani kolesarski stezi adrenalinski šport? A je ležanje na kavču tudi adrenalinski šport?

    • robert86 17:28 03.april 2023.

      Zaradi mene, se lahko s kolesom spustiš tudi z Komarče če ti to predstavlja zadostni adrenalin, spotoma se ne pozabi še slikati in takoj objaviti na fejsbuku in instagramu. Jaz se bom pa predvsem v lepem vremenu vozil po novi kolesarski stezi.

    • timja 18:06 03.april 2023.

      tlačan včasih je bilo ležanje v postelji adrenalinsko!!!

    • tlacan 19:51 03.april 2023.

      Kolesarjenje je lahko zelo lep šport. Kot v vsakem športu obstajajo odstopanja in tudi ekstremi a vožnja po kolesarski stezi verjetno ne sodi tam. Vesel sem vsake kolesarske poti, ki jo kje uredijo - še posebno če je malo daljša ...prikaži več kar lahko zadovolji začetnike s krajšimi odseki kakor tudi malo bolj zahtevne. Sem prepričan, da bo zelo lep odsek, ko bodo dela končana in se bo narava ob kolesarski poti obnovila. Glede gradbišča pa bi lahko rekel, da še nisem videl lepega.

  • Gandi123 16:31 03.april 2023.

    Blejci in Bohinjci bi najraje videli, da se turisti sparkirajo v Lescah pred trgovskim centrom, tam pustijo denar v neki skrinjici in gredo dalje. Bivši yu bratje bi rekli: hteli bi da j.bu, ali da jim ne uđe. Tudi na ...prikaži več Obali niso dosti boljši!

    • Kmodri 17:37 03.april 2023.

      Takoj pošlji idejo Blejskemu in Bohinjskem županu!

  • marko345 14:46 03.april 2023.

    Tile mladinci v raznih gibanjih samo stokajo, so proti vodnim, vetrnim, elektrarnam, so za to, da so v Sloveniji samo risi,medvedi,volkovi, ker drugih živalic tako ne bo ker bodo oni itak vse požrli. Sam gobec jih je, še ničesar v ...prikaži več življenju niso naredili, pa bi talali pamet butalci. Živijo od dela, odtekanja moje generacije, vse smo jim mi zgradili, da vas ne slišim več mone lene nesramne.

    • Kmodri 16:31 03.april 2023.

      Cilj je, da Slovenija postane mega živalski vrt! No, saj politično je že....

  • Friderik1950 18:42 03.april 2023.

    Za mene so Slovenske gorice večji biser od Blejskega ribnika, pa tu tudi gradijo 'pecikl stezo', ker na glavni cesti ne uideš vaškim dirkačem, vprašanje pa je, kdo bo vse dirkal na kolesarski poti.

  • Kmodri 14:29 03.april 2023.

    Kaj drugega kot uničivat itak ne znajo!

    • Kmodri 17:45 03.april 2023.

      Se peljem proti Bledu. Izvoz za Šobc ima krožišče!WTF?! Vsak, ki ima 50 tisoč ima lahko krožišče!

  • dare326 20:34 03.april 2023.

    Balkan River Defence bi rad imel reke in naravne lepote samo zase oz. za tiste, ki z vesli mahajo po ribah. Do reke se pripeljejo z avti, uživajo in odveslajo. Naj čolne prinesejo na glavi od parkirišča na Bledu, pa ...prikaži več da jih vidimo junake.

  • mirror 19:02 03.april 2023.

    Obiščite Tirolsko v Avstriji in Italiji. Povsod hribi, široke ceste čez prelaze, gondole te peljejo na vsak hrib, turistov in njihovega denarja kot toče. Pri nas pa po stotih letih obnavljamo cesto na Vršič in napihujemo ta dosežek. Če imaš ...prikaži več prihodke od turizma lahko zgradiš ceste čez prelaze in tudi kolesarske steze, saj to spet prinaša denar. Pri nas je glavni vir denarja pobiranje parkirnine.

  • robert86 15:11 03.april 2023.

    Mani je pa všeč, da gradijo lepo široko asvaltirano kolesarsko stezo ob reki, je bil že skrajni čas da to naredijo med Bledom in Bohinjsko Bistrico. Upam da umestijo še kako prijetno počivališče s klopcami in pogledom na reko. Komaj ...prikaži več čakam, da se zapeljem z mojim novim e-bikom po kolesarski poti.

    • marialorca 16:32 03.april 2023.

      Mene tvoj e-bike in vožnja niti malo ne obremenjujeta. Samo nekaj te prosim, če se tam pripelješ za mano, pravi trenutek pritisni na zvonec /e-zvonec?/, da bom slišal in te ne bom oviral. Najlepša hvala.

    • Kmodri 17:38 03.april 2023.

      Edino e-zvonec je EKO!

  • Matjaž Kotnik 15:31 03.april 2023.

    Spet eni, ki bi radi svoj piskerček pristavili. Kaj bomo zaradi teh v kameni dobi ostali?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:37 03.april 2023.

    Se strinjam s napisanim spodaj!!!! "Zdrava pamet je šla k vragu, vzela sta jo klasična zaslepljenost in pohlep, oba dobro podmazana z EU sredstvi zelenega prehoda. Pa naredi kaj, če moreš ..." so zaključili pri Balkan River Defence.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 13:27 03.april 2023.

    Spet se nekaterim godi krivica. Ubogi so, hehehe.

  • lojs 13:52 03.april 2023.

    če delaš ni prav, če nič ne delaš ni prav ... v tej državi bi bili vsi zadovoljno bogati, ampak vse je treba zaščitit ... ene redkih držav , kjer nekateri živijo od mane, ki pade iz nebes

  • Hasan 13:28 03.april 2023.

    Golob sram te bilo.

    • PaPajapopi 13:53 03.april 2023.

      Haso...le kaj ima Golob pri tem. Vprašaj vrlega bohinjskega župana, blejskega in še koga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.