Slovenija
4891 ogledov

Upokojenci pozivajo: "Vas je treba poslati na tečaj komuniciranja!"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:08 22.avgust 2022.

    Za pogruntavščino naročanja k zdravniku samo preko spleta je spet nekdo dobre veze uporabil. Groza, kako naši funkcionarji oz odločevalci ne vidijo dlje od svojih nosov.

  • mph2 14:26 22.avgust 2022.

    Vse to ima temelje že prej, bi pa morali pri vsaki vladi vendarle pomislit na starejše, ki se ne znajdejo. Tudi sam se nisem sicer rodil z računalniki, niti TV nismo imeli doma, ... ampak sem bil stalno noter v ...prikaži več temu, me je zanimalo. ... ne morejo pa to pričakovati od vseh. Vedno bi morali imeti povsod še neko ročno pot, vsaj še 10, 20 let.

  • drecos123 14:07 22.avgust 2022.

    tipicna nesposobnost

  • lojs 15:26 22.avgust 2022.

    popolnoma se strinjam, te starejše ne more država tako "posilit" z vso to tehniko ... meni ni problem, ker kar ne znam, se bom naučil, ali bom pa še koga naučil, ampak ta stari, ki niso bili na kompu nikoli ...prikaži več ... lepo vas prosim, pa ne že spet s to kurčevo statistiko ... odločno je treba vztrajat na tem, da so vse javne storitve še vedno osebno ali ročno, karkoli že ... starejšim dostopne vsekakor

  • popokatopetl 14:37 22.avgust 2022.

    Isti štos opazil na pošti, paketa ne moreš oddat ne da bi vnaprej po spletu izpolnil obrazec in na pošti tega nočejo naredit če ga nimaš, te usmerijo na svoj pametni telefon. K sreči zaenkrat še brez šestfaktorne avtentikacije...

  • optimist11 07:50 23.avgust 2022.

    Vsi ste z6grešili bistvo. Prejšnja vlada je vedela da to na tak način ne bo mogoče speljati, ampak važne so predvolilne obljube. Sedaj je potrebno ta zakon/ odlok stornirati , premisliti in vse postaviti na novo.

  • miho 10:18 23.avgust 2022.

    O zaposlenih pacientih, ki se morajo med službenim časom baviti z zdravniško administracijo, pa nič?

  • rd2dmk2 14:53 22.avgust 2022.

    dragi upokojenski voditelji.. zaspisali ste da 51 % upokojencev uporablja internet, pametne pa 58%, torej vsak drugi. kaj pa bi radi ? severno korejsko statistiko 110 % torej eden v partnerstvu uporablja, še huje, mož in žena imata internet. saj ...prikaži večj vem, sem žleht... kaj za boga se niste repenčili pol leta nazaj ko so vam metali pesek v oči z boni in izobraževanji. zdej pa ne morete k zdravniku. greš v ZD , berglo mate sabo, pa udri po dohtarju.. ja udri. se bo že spomnil zakaj dobi plačo.

    • lojs 16:40 22.avgust 2022.

      no malo odnosa do starejših bi pa lahko imel, čeprav nisi med najmlajšimi ... v marsičem jih ne zagovarjam, ampak tukaj so pa res nebogljeni, vsaj večina in ne opletaj s temi % , al pa če že 50% od ...prikaži več 700.000 je koliko? pomagajmo jim, če bodo sprejeli pomoč in jo bodo cenili, sicer ko jih jebe, ampak nepismenost je velika ... imajo androida in s tem dostop do interneta, kaj pa poj

    • rd2dmk2 19:34 22.avgust 2022.

      lojs problem je, ker vsi gledate samo kako se prižge laptop al pa pametni telefon. problem je drugje.. pralni stroj ima računalnik in se ga da uporabljat s mobilcem, da ne omenjam peči za centralno kurjavo, štedilnik. ja eni imajo ...prikaži večjo problem z stikalom za luč. drugi pa .. sicer pa sem že dovolj drugje napisal. nekoč je bila funkcionalna pismenost to da si znal izpolnit formularje, sedaj bo pa treba znat zalaufat veš mašino, pa odpret vhodna vrata. pa lep dan vam želim

    • lojs 19:46 22.avgust 2022.

      ne mene tlačit v to skupino, kamor ne spadam in ne sanjaj preveč o vsej našteti tehniki ... vse lepo in krasno dokler vse dela, ja kaj pa če ne dela, potem pa v jok ... še enkrat: mnogo starejše ...prikaži veče generacije ne uporablja smartov, še manj pc, mac ali kaj podobnega ... brez veze da naštevam ... vsekakor so potrebna leta UPORABE računalnika, da se ti ne zatakne že po petih minutah ... vse je enostavno za tiste, ki znajo karkoli, tudi kuhat je enostavno, če znaš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.