Slovenija
17279 ogledov

Upokojenci, toliko več bo danes na vašem računu

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lovebites 08:53 30.april 2018.

    Sramota!!!!!Teh par ficnikov si naj ti lopovi nekam vtaknejo,pokvarjenci.Erjavcu pa sus v buco ali pa mu dat minimalni penzijon.Pa njegovi preseratorsko razvajeno smrkljo nagnat delat v rudnik,tekoci trak ali pa se bajboljsa opcija,celo familijo poslat v Sibirijo Enosmerno,se razume.Ni mi ...prikaži več jasno,da so ljudje toliko zblojeni,da se vedno volijo tega smrdljivega manipulatorja.

  • pravapot 10:31 30.april 2018.

    Barabe lopovske pokvarjene! Skupaj z današnjim povišanem, se mi je v štirih letih pokojnina zvišala za CELIH 20 evrov. V ŠTIRIH LETIH 20 EVROV, kar znaša neverjetnih 5 evrov na leto. Ta leva banda mora izginiti iz slovenskega prostora!

    • Avatar Leon
      Leon 12:36 30.april 2018.

      Čudna so pota političnih barab ! Reveži tudi z 3000 € ne morejo živeti.

  • ginko 09:58 30.april 2018.

    "Že drugič letos se bodo upokojencem zvišale pokojnine" = komunistična LAŽ Po kapljicah se vrača, kar je bilo v 20 letni vladavini komunistov ukradeno upokojencem. Udbomafijski blefer korl, LAŽNIVEC za vse čase, je nabijal na začetku ustoličenja na prestol partijskih ...prikaži več upokojencev pokojnine po 1000 €. Izvolili ga bodo zopet upokojeni komunisti (že vejo zakaj), če drugorazredni upokojenci ne boste šli na volitve. Razmislite!

    • Lovebites 10:37 30.april 2018.

      @ginko,kapo dol za tvoj post.

    • Avatar Leon
      Leon 12:32 30.april 2018.

      @ginko ......zakaj pa iz protesta ne vrneš to komunistično penzijo ?

    • Lovebites 12:34 30.april 2018.

      Zakaj bi jo pa moral vrnit?Saj ni on kriv,da rdeca golazen pocne,kar pocne.

    • Avatar Leon
      Leon 12:37 30.april 2018.

      Ker je to komunistična penzija ,pač !

    • Lovebites 12:50 30.april 2018.

      Leon,pismo,vedno si mi bil top s tvojimi posti,ampak zdaj ga pa malo serjes.Na zalost je folk toliko zblojen,da imamo komunajzersko oblast.Saj vidis izide volitev.Da pa se vrne to iz protesta,ker je verjetno cel lajf garal in delal ter placeval prispevke,zdaj ...prikaži več pa se naj penzijon vrne.Zivi pa naj od zraka,al kako???

    • Avatar Leon
      Leon 13:04 30.april 2018.

      @Lovebites .......zakaj komunistična , udbomafijska .........to je preteklost ! Ne pozabi ,da smo imeli 1990 prve demokratične volitve v Sloveniji ! In koga so izvolili ? Ni bilo komunistov ,ampak Bučar , Janša ,Pahor,Drnovšek .........Demos ...........vsi pošteni ,nobeden komunist . ...prikaži več Vprašajte se ,zakaj volite vedno iste osebe ,ki jih potem popljuvate . Lep praznik dela 1 maj .

    • Lovebites 13:10 30.april 2018.

      Leon,ne volim rdecih.Ne prideva skupaj:poglej,kaj imamo na oblasti ZDAJ.Od osamosvojitve naprej imamo konunajzerje na oblasti,razen na zalost kratke vladavine DEMOKRATICNIH strank vmes,kratek cas. Bucar,Pahor,Drnovsek......ne me smejat no.Unicevalci Slovenije.Poglej,koga nisem ponovila za tabo.

    • Avatar Leon
      Leon 13:45 30.april 2018.

      Izraz komunajzarji ,ki ga uporabljaš za vse lopove ,ki so uničili Slovenijo je voda na mlin tistih ,ki pridigajo v Cerkvi koga morajo voliti . In potem pride Janez Janša in ista zgodba . Mimogrede tudi Janez Janša je bil ...prikaži več član zveze komunistov .

    • Lovebites 13:52 30.april 2018.

      Vem,kaj JE BIL JJ.Nekateri so se dandanes.In ta rdeca golazen je na oblasti.OK,sva kul.Pozdravi Maribor😉

    • Avatar Leon
      Leon 14:46 30.april 2018.

      OK .

  • Avatar Leon
    Leon 12:34 30.april 2018.

    @kontrah .........spomni se koga vsi volil za predsednika in premiera ? Takoj ti bo jasno ,da tiste ,ki ti v rit lezejo in podajajo rokice niso pravi kandidati .

  • ana19 23:32 30.april 2018.

    Ne bi prosim o tem zvišanju pokojnine, to je za nas , ki imamo nižjo metanje peska v oci.Ne vem zakaj ne bi zviševali enako vsem, torej recimo 15€ ali koliko pac vsakemu upokojencu. Tako bi se najnižje pokojnine pocasi ...prikaži več zviševale v cloveka dostojno zivljenje.Zdaj pa dobivajo tisti z visjimi pokojninami več, tisti z manjšimi pa manj in razlike so vedno večje. To je moje mnenje.

  • Albatroz 14:08 30.april 2018.

    nene se sekirajte saj so vsi enaki vse eno katerega voliš, imajo pa toliko več moči ker je več kot polovica slovencev bolj naivnih kot kokoši skoraj vsi pa so tako zavistni da nemore nikoli priti do spremembe tudi če ...prikaži več bi že obstajala možnost.

  • vladek 06:46 01.maj 2018.

    zbudite se vsi Slovenci kdo bo dal glas za DESUS ( erjavca ) s njim je nekaj narobe

  • dina51 07:49 01.maj 2018.

    Ne vem zakaj kdo od politikov ki nam krojijo to bedno življenje ne pomisli,da ZIVimo samo ENKRat in bi vsi radi živeli dostojno

  • kontrahan 11:42 30.april 2018.

    Ma so mi pobrali invalidski dodatek 15 ojrov že ored 10 ali več leti, pa ti povečajo potem za par centov penzion. Eh, pa da bi vsaj lahko delal na črno, pa še to zarad bolezni ne morem vedno. Pri ...prikaži veči meni je obratno, da se otroci ne šlepajo na starše, ampak se jaz šlepam na otroke. Je kar ponižujoče.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.