Slovenija
24 ogledov

Uporabniki applov v nemilosti dacarjev

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:29 05.marec 2014.

    Za Linux pa itak lahko samo sanjamo. :-) Po drugi strani pa je tako, da je težko od nekoga pričakovati, da bo vložil precej denarja v razvoj aplikacij na sistemih, ki jih uporablja par procentov uporabnikov po svetu. Ker pa ...prikaži več je tako, pa te ostajajo še vedno daleč na periferiji. Začaran krog.

  • Ronald Reagan 11:54 05.marec 2014.

    Nekaj kar ti in poblesavljena država nikoli ne bosta razumela...IQ na zunanji temperaturi...

  • maresem 11:27 05.marec 2014.

    Kaj pa je to apple?? :)))

  • Ronald Reagan 13:56 05.marec 2014.

    puys...ne moreš...nisi "naš"

  • jstosebno 15:01 05.marec 2014.

    Tukaj ni govora o bankah, ampak o Dursu.

  • jstosebno 15:02 05.marec 2014.

    http://www.merriam-webster.com/dictionary/apple

  • McClain 09:39 05.marec 2014.

    preá bom zamenjal drzavo kot operacijski sistem zaradi teh nesposobnezev. Ne fali dost... Isto je z bankami, svetujejo nasnemavanje nekih cudnih brsklalnikov, namesto da bi uredili kar urediti morajo, ce zelijo se imeti stranke. Tudi tu sem ze zamenjal in ...prikaži več se bom. Sploh pa, vsi ki ste kolckaj zavedni, bi se morali skidat s teh bank ki so nas oluple kot banano. Ve se katere so to in ve se, katere to niso.

  • jstosebno 14:52 05.marec 2014.

    Sam sem ravno pred kratkim oddal obrazec z Linuxa. Sicer sem, medtem ko sem inštaliraval vse tisti šit, ki ga zahtevajo za preverjanje in podpisovanje, preklinjal kot star mornar (navodila so neuporabna), a na koncu mi je uspelo.Stavim, da ...prikaži več gre tudi "skozi" Applov OeSiX.Namesto nestandardnih rešitev bi moral Durs uporabljati standardne zadeve (beri: nič ActiveX komponent, Flash-a in podobne navlake), če jih pa že uporablja, pa bi morala navodila za namestitev biti jasna in natančna (beri: ne samo za WinXP + IE 6.0 in podoben krep).

  • speris 10:32 05.marec 2014.

    Meni na windows millenium in IE6 dela vse tako kot mora!/s

  • puys 12:11 05.marec 2014.

    To je zato ker dobijo posel vedno neki kvazi strokovnjaki po vezah v politiki. Na koncu pa še za skrpucalo od programa zaračunajo navadnim programerjem neverjetne vsote. Program za eDavke napišem sam v roku 30 dni in bi 100% deloval ...prikaži več v vseh sistemih z internetom. Za 10% cene.

  • jstosebno 15:13 05.marec 2014.

    Mimogrede: modeli, ki so samo zaradi tega, da so IN, pripravljeni odšteti za podhranjene Applove PC-je (ne, ni typo, Apple je že pred leti šel na Intel!) celo premoženje, naj pa dajo še nekaj cvenka za osebne davčne svetovalce, ki ...prikaži več bodo obrazce oddajali namesto njih, ali pa za kakšnega apple-heada, da jim poinštalira vse potrebno. Problem solvéd!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.