Slovenija
32 ogledov

"Uprimo se neumnim določbam!"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 13:00 18.september 2014.

    Lahko ga mlatiš, dokler NE pride murija.. potlej pa rečeš, da j,e v pritličnem stanovanju, po nesreči, večkrat padal po stopnicah..!! tebe pa ni bilo zraven, da bi ga pobiral.. :-)

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:47 18.september 2014.

    Pa tista, da ti redar v coni 30 zaračuna kazen, ker si ob prazni cesti prečkal cesto 25 metrov stran od prehoda. Halo, v čem pa je potem smisel cone 30 ???

  • mijaliza 11:50 19.september 2014.

    Smisel cone je da je promet malo bolj miren, da ne vozijo divjaki 50 ali več čez gosto poseljeno cono. Drugače pa si imel v mislih območje umirjenega prometa 10 km na uro, samo ta tabla je bolj v okolici ...prikaži več šol in podobnega.......

  • erikkk 14:16 19.september 2014.

    Ogromno imamo butastih zakonov ...tole je le kaplja v morje ... seveda se je taki neumnosti treba upret ...Bi pa bilo treba tudi kaznovat tiste ki zakone sprejemajo, da bi v bodoče bolj pazljivo krearirali zakone ... <br ...prikaži večr />ker od neumneža dlje ne morejo biti če neumnosti sprejemajo ...Tisti

  • mb 12:49 18.september 2014.

    ministrstvo za notranje zadeve bo napisalo : "Zakon omejuje, da varuje" ....drugače pa smo ena najbolj omejevalnih držav na svetu. nič ne smeš ( samo da se ne poškoduješ ), še če te kdo napade se ne smeš ...prikaži več braniti tako, da napadalca poškoduješ.če ti kdo vlomi v stanovanje/hišo.. mu pravzaprav moraš pomagati, ker te drugače lahko toži...

  • mijaliza 16:23 18.september 2014.

    To je bedarija, ko sem bil jaz star 9 let, se je od mene pričakovalo, da je bilo kosilo na pol kuhano do tačas ko so prišli starši iz službe s tem da sem moral zakurit še peč na drva ...prikaži več itd. Ko sem bil star 10 let se nisem igral z avtomobilčki ampak se ukvarjal z svojim novorojenim bratom, ker je mati trpela za porodno depresijo, oče v službi, jaz sem se pa moral na hitro naučit kako skrbeti za brata......pa mi danes to ne škoduje ampak me z bratom še dodatno povezuje. Sicer pa tako ali tako brez veze se sekirat okoli teh in drugačnih predpisov iz strani države. Te tako ali tako pišejo tisti ljudje, ki v teoriji obvladajo vse živo v praksi si pa še pudinga iz vrečke ne zanjo skuhat, kje da bi vzgojili še kakšno živo bitje razen pršic, ki se skrivajo v njihovih žimnicah. Sicer je pa če gledamo po ulici marsikateri 20+ letnik ne premore mentalitete 5 letnega otroka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.